Teknoloji Haberleri

PlayStation 5 grafiklerinin nasıl olacağını gösteren görüntü geldi!

PlayStation 5‘e gelecek oyunlardan biri olan Project Athia, konsolla beraber en çok beklenen oyunlardan biri olarak görülüyor. Oyunun grafik …

PlayStation 5‘e gelecek oyunlardan biri olan Project Athia, konsolla beraber en çok beklenen oyunlardan biri olarak görülüyor. Oyunun grafik motoru olan Luminous Engine tarafından yapılabilen şeylerin aktarıldığı teknoloji videosu yayınlandı.

Project Athia grafik motorundan yeni video yayınlandı!

Square Enix‘in yeni projelerinden biri olan Project Athia, Luminous Engine grafik motorunu kullanıyor. Yani PlayStation 5 için geliştirilen oyunlardan biri bu grafik motorunu kullanacak. Project Athia’nın nasıl bir oyun olduğunu unuttuysanız ya da düşünüyorsanız, oyunun videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Oyunun PlayStation 5 videosu:

Oyunun nasıl olduğunu hatırladıysanız, şimdi de yapımın grafik motorundan tertip edilen ve Computer Entertainment Developers Conference 2020‘de paylaşılan (CEDEC 2020) videosunu sizlerle paylaşalım.

Luminous Engine sahip olduğu özellikleri şu biçimde;

  • El ile düzenlenebilen geniş dünya haritası donanımı bulunuyor.
  • Bitkileri, evleri, nehirleri ve benzer envanteri otomatik kullanan ve düzenleyen sisteme sahip.
  • Araç tasarım felsefesini geliştiren özel optimizasyon tekniklerine sahip.

Oyun, PlayStation 5’ten sonra PC platformu için satışa sunulacak. Şu an için net bir tarih açıklanmadı.

PlayStation ve PC platformlarına gelmesi planlanan yeni nesil grafiklere sahip Project Athia hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ