Teknoloji Haberleri

PlayStation 5 hakkında çok konuşulacak iddia!

bu yıl satışa sunulması beklenen PlayStation 5 hakkında yeni bir iddia daha geldi. Konsolun nasıl soğutulacağı hakkında soru işaretleri, bu iddia …

bu yıl satışa sunulması beklenen PlayStation 5 hakkında yeni bir iddia daha geldi. Konsolun nasıl soğutulacağı hakkında soru işaretleri, bu iddia ile beraber son bulabilir. Ortaya çıkan detaylar PlayStation 5’in içinde çift fan yer alacağı yönünde.

PlayStation 5 çift fan tasarımı ile gelebilir!

Yıl sonuna doğru piyasaya sunulması beklenen konsolun, içinde yer alan donanım ve tasarımı sebebiyle ısınacağı düşünülüyor. Fazla ısı, her teknolojik üründe olduğu gibi sıkıntıları da beraberinde getirebilir. Bu nedenle Sony’nin konsol içinde çift fan kurulumu kullanacağı konuşulmaya başlandı. PCIe 4.0 SSD ve 4K 60 FPS oyun deneyimi yaşatmayı amaçlayan Sony, Lakin çift fanlı tasarım ile işin içinden kalkabilir.

Ortaya atılan görsel Adrian Mann tarafından hayata geçirildi ve How It Works dergisinde de yer aldı. Yani Sony tarafından paylaşılan resmi bir tasarım olmadığını söylemekte yarar var. Konsol dik konumlandırıldığı zaman soldan sağa, yatay iken ise aşağıdan yukarıya doğru hava sirkülasyonu olacak gibi görünüyor.

Sony’nin yeni konsolu PlayStation 5 hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Ortaya çıkanlara göre sizce Sony vadettiklerini tüketiciye sunabilecek mi? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ