Teknoloji Haberleri

PlayStation 5 kutu içeriği ortaya çıktı!

“PlayStation 5 kutu içeriği” şeklinde yapılan aramaların sayısı arttı. Bu modelin hem sahip olduğu özellikleri hem de tasarımı açığa çıkmıştı …

PlayStation 5 kutu içeriği ortaya çıktı!

“PlayStation 5 kutu içeriği” şeklinde yapılan aramaların sayısı arttı. Bu modelin hem sahip olduğu özellikleri hem de tasarımı açığa çıkmıştı. Fiyat hakkında da önemli bilgilere erişen kullanıcıların artık yanıtını bulamadığı bir soru kaldı: Kutudan çıkan donanımlar.

Kısa bir süre evvel çıkış tarihi hakkında da çok elzem bir bilgiye ulaştık ve bunu sizlerle paylaştık. Şimdi de Sony’nin yeni nesil konsolu için hazırlanan kutulardan neler çıkacağını öğrendik. Kutular kelimesini kullanmamızın sebebi oyuncuları pek çok kutunun beklemesi.

PlayStation 5 kutu içeriği ile bekleneni verebilecek mi?

Teknoloji sektörü hakkında yaptığı piyasa araştırmaları ile bilinen Niko Partners isimli araştırma firması bir tablo yayımladı. Yayımlanan tablonun sahibi olan Daniel Ahmad, kullanıcıların dijital ve herkes tarafından bilinen olmak üzere iki sürüm ile karşılaşacağını sözlerine ekledi

Ahmad, PlayStation 5 modeline ait olan bu bilgileri Hong Kong’ta çalışan bir distribütörden aldığını sözlerine ekledi “Digital Box” ve “herkes tarafından bilinen Box” ikilisinin sahip olduğu donanımlara göz attığımızda bir fark göremiyoruz.

Bu durum gerçekten de enteresan. Zira genelde böyle bir satış modelinde içerikler içinde fark olması beklenir Lakin Ahmad’a göre böyle bir yola başvurulmamış. Dilerseniz kutulardan çıkan donanımları tek bir çatı altında toplayalım:

— Kablosuz oyun kolu
— 825 GB SSD (katı hâl diski)
— HDMI kablosu
— AC güç kaynağı
— USB kablosu (kainatsel seri veriyolu)
— Kullanım kitapçığı
— Astro’s Playroom isimli bir oyun (evvelden yüklenerek geliyor)

Son olarak bu iddianın doğru olup olmadığını öğrenmek için Sony tarafından yapılacak olan ilgili açıklamayı beklememiz gerekiyor. Kutu içeriğini nasıl buldunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ