Teknoloji Haberleri

PlayStation 5 lansmanında CoD Trabzon sürprizi!

2020 yılına girmemiz ile beraber uzun zamandır beklenen PlayStation, Sony’nin gerçekleştirdiği bir evvelki lansman ile beraber ortaya çıkmıştı …

PlayStation 5 lansmanında CoD Trabzon sürprizi!

2020 yılına girmemiz ile beraber uzun zamandır beklenen PlayStation, Sony’nin gerçekleştirdiği bir evvelki lansman ile beraber ortaya çıkmıştı. Fiyat ve resmi çıkış tarihi hakkında hala net bir bilgi ise yoktu. Sony’nin bugün gerçekleştirdiği lansman ile beraber, fiyat ve çıkış tarihinin yanı sıra bazı oyunlar için de geniş bir şekilde oynanış videoları gösterildi. PlayStation 5 lansmanında gösterilen yeni CoD oyunu Trabzon Havaalanına da ev sahipliği yaptı.

Oyunda bir bölüm Trabzon Havaalanında geçerken, Karadeniz de ufak bir açıdan kayıt edildi.

PlayStation 5 lansmanında Trabzon Havaalanı ve Karadeniz görüldü

Sony tarafından bir önceki günlerde duyurulan PlayStation 5 etkinliği, bugün itibariyle düzenlendi. Etkinlikte ise Call of Duty’nin yeni oyunu olan Black Ops Cold War’dan bir sahne gösterildi. Sahneyi enteresan klan detay ise, Trabzon Havaalanında geçiyor olmasıydı. Bir görev için oradan yer alan ana karakter, havaalanının detaylarını gözler önüne serdi.

Oyunun bir bölümünde Trabzon Havaalanına giden ana karakter, burada verilen direktifler doğrultusunda bir hedefi öldürmeye çalışıyor. görevin devamında ise havaalanı üstünde çatışma devam ederken, şehrin bir bölümü de uzaktan görüntüleniyor. Activison’un bu bölüm tasarımı için nereden ilham aldığı yahut neden Trabzon’u seçtiği bilinmiyor. Lakin bu görevin bizim için de sürpriz olduğu bir gerçek.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ