Teknoloji Haberleri

PlayStation 5 Oyunlarının Kutuları Nasıl Görünecek? İşte Bu türlü…

PlayStation 5 oyunlarının pek çok kutu görseli, Amazon Avusturalya üstünde yaşandı ve bu da Sony’nin yeni nesil konsolu için çok yakın bir …

PlayStation 5 Oyunlarının Kutuları Nasıl Görünecek? İşte Bu türlü…

PlayStation 5 oyunlarının pek çok kutu görseli, Amazon Avusturalya üstünde yaşandı ve bu da Sony’nin yeni nesil konsolu için çok yakın bir zamanda yeni bir açıklama yapacağına yönelik bir işaret olarak kabul ediliyor.

Demon’s Souls remake’i, Sackboy: A Big Adventure, Destruction All-Stars, Gran Turismo 7 ve Returnal için kutu görselleri, OlayStation 5 kutularının nasıl görüneceği hakkında da fikir veriyor.

Some more #PS5 boxart has shown up on Amazon Australia (in some cases not finalized)https://t.co/QMHcaxxrvl pic.Sosyal paylaşım sitesi Twitter.com/vFsS8Ttbr9

— Nibel (@Nibellion) September 9, 2020

Oyunların isimleri, şu anda Amazon Avusturalya üstündeki listelerde yer almıyor ve bu da kaldırılmış olduklarını gösteriyor. Lakin Sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabı Nibel, görüntüleri hesabından yayınlamış durumda. 

Microsft Xbox Series S ve Xbox Series X için fiyat ve yayım tarihlerini kısa bir süre evvel açıkladı ve pek çok kişi, Sony’den de benzer bir açıklamanın çok yakın zamanda olduğunu düşünüyor. Artık bunun mantıklı olduğu söylenebilir çünkü Microsoft şu noktada elindeki tüm kartları açmış durumda.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ