Teknoloji Haberleri

Prince of Persia Remake önümüzdeki hafta tanıtılabilir!

Ubisoft tarafında uzun zamandır sessizliğin yargıç olduğu Prince of Persia serisinin geleceği merakla bekleniyor. Sevilen ve beklenen bir oyun …

Ubisoft tarafında uzun zamandır sessizliğin yargıç olduğu Prince of Persia serisinin geleceği merakla bekleniyor. Sevilen ve beklenen bir oyun olmasına karşın, uzun zamandır Ubisoft tarafından öne çıkarılmayan Pers Prensi, yakın zamanda oyuna dünyasına bomba gibi düşebilir. İşte Prince of Persia Remake hakkındaki iddialar!

Prince of Persia Remake ile geri dönüyor!

Ortaya atılan iddialara göre önümüzdeki hafta gerçekleştirilmesi planlanan Ubisoft Forward etkinliğinde PoP: Sands of Time Remake tanıtılabilir. şimdiye kadar yapım hakkında birçok iddia ortaya atılmış ve bu iddialar sonuçsuz kalmıştı. Ubisoft oyunun geliştirilip geliştirilmediği hakkında hiç bir açıklama yapmadı.

Geçtiğimiz aylarda Guatemalalı perakendeci MAX‘ta ortaya çıkan oyun, tanınan yazar Jason Schreier tarafından da desteklenmişti. Şimdi ise ResetEra forumunda, Capcom çalışanı olduğunu iddia eden bir kişi, önümüzdeki hafta Ubisoft Forward etkinliğinde Pers Prensi’nin yeni oyunu tanıtılacağını iddia etti. Tabii şu an için yine Ubisoft tarafından resmi bir açıklama gelmedi. İlerleyen günlerde bu iddiaların ne kadar  doğru olduğu ortaya çıkacak.

Prince of Persia’nın geri dönüşü hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ