Teknoloji Haberleri

PUBG Mobile 1.0 güncellemesi çıktı

Çinli teknoloji ve oyun devi Tencent‘in bünyesinde yer alan PUBG Mobile bugün yaptığı duyuru ile 8 Eylül’de yayınlanacak olan 1.0 Sürümü sahip …

PUBG Mobile 1.0 güncellemesi çıktı

Çinli teknoloji ve oyun devi Tencent‘in bünyesinde yer alan PUBG Mobile bugün yaptığı duyuru ile 8 Eylül’de yayınlanacak olan 1.0 Sürümü sahip olduğu detaylarını ve dünyanın en büyük ödüllü turnuvasını açıkladı!

PUBG Mobile 1.0 güncellemesi duyuruldu!

Mobil oyun dünyasının en büyük fenomenlerinden birisi olan PUBG Mobile PUBG Mobile, 8 Eylül‘de yayınlanacak 1.0 sürümüyle başlayan yeni dönemin tüm detaylarını açıkladı.

aynı zamanda Kasım ayında başlayacak olan ve 2 milyon dolar ödül havuzu ile mobil e-spor turnuvası PUBG Mobile Dünya Şampiyonası da duyuruldu.

Güncelleme ile kare hızında FPS’te 30’a varan artış, gecikmede ise yüzde 76’lık bir düşüş yaşanacak olduğu açıklandı. Lakin bu artış ve gecikmelerin hem telefona hem de internet bağlantısına bağlı olarak değişiklik gösterecek olduğunu söylemekte yarar var.

bunun yanısıra yeni sürüm ile oyun, ana lobi ekranındaki iyileştirmeler ve paraşütle atlama, depar atma ve birçok farklı oyun içi hareketlerin yeniden tasarımları dahil olmak üzere bir dizi görsel ve tasarım yenilemesine de kavuştu. Işıklandırma sistemi ve kaplama kalitesinde yapılan güncellemeler de bitki örtüsü, gökyüzü ve suyu daha gerçekçi yapıyor.

Misal verilecek olursa; ışıklandırma ve ortamla beraber oyunun ikonik ortamları da iyileştirildi. Partiküller, duman efektleri, patlamalar, namlu ışıkları ve dürbün etkileşimleri, artık her atışın eskisinden çok daha gerçekçi görünüyor olacak.

Bunun yanı sıra Dünya şampiyonasının ilk sezonu olacak olan PMGC Season Zero Kasım ayının sonlarında başlayacak. Amerika, Avrupa, Güney Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu ve Çin’den birçok profesyonel takımın katılımıyla gerçekleşecek olan turnuvada takımlar, PUBG Mobile Dünya Şampiyonu olmak ve mobil e-spor tarihindeki en büyük ödül havuzu olan 2 milyon dolar için kıyasıya mücadele edecekler. Qualcomm Technologies‘in ise bu etkinliğin resmi sponsoru olduğunu bunun yanısıra söylemekte yarar var.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ