Teknoloji Haberleri

PUBG Mobile hakkında bilmediğiniz 10 gerçek

PUBG Mobile, çıktığı günden beri devasa biçimde büyüdü ve gün geçtikçe de büyümeye devam etmekte. Milyonlarca aktif oyuncusuyla zirveyi altüst …

PUBG Mobile hakkında bilmediğiniz 10 gerçek

PUBG Mobile, çıktığı günden beri devasa biçimde büyüdü ve gün geçtikçe de büyümeye devam etmekte. Milyonlarca aktif oyuncusuyla zirveyi altüst eden mobil oyunun ardında bazı gerçekler de biliniyor. Belki bazılarını duymuşsunuzdur Lakin oyun hakkında pek bilinmeyen 10 gerçeği sizler için biraraya getirdik. Peki, PUBG Mobile hakkında bilinmeyen 10 gerçek nedir?

PUBG Mobile hakkında bilinmeyen 10 gerçek

PUBG Mobile yakın zamanda hilecilere karşı açtığı savaş ile gündeme gelmişti. Ne yazık ki pek çok oyuncusunu oyunun içinde yer alan hileler yüzünden kaybeden PUBG Mobile, bu noktada adımlar attığını söylüyor. Bazı ülkelerde ise ufak yaştaki çocukları ters etkilediği gerekçesiyle yasaklanan bu oyunun televizyonda yayımlanan bir reklamı bile bulunuyor.

Oyun Hindistan’da 117 mobil uygulama ile beraber yasaklandı. PUBG Mobile , 2019’da Hindistan’da milyonlarca aktif oyuncunun yer aldığı, oldukça popüler bir mobil oyun olarak konumlandırılıyor. Oyun yakın zamanda ytesirli kurumlar tarafından kısıtlanacak ve Google Play Store ve Apple App Store’dan kaldırılacak.

Reklamı yayımlanan ilk mobil oyun

PUBG Mobile’ın bir televizyon reklamı bulunuyor. bazı zaman, Hindistan televizyonlarında reklamı  yayımlanan tek mobil oyun olduğunu biliyor muydunuz? Hindistan’da oldukça popüler olan bu oyunun reklamlar ile daha fazla oyuncuya ulaşmak için adım atması sanıyoruz ki şaşırtıcı değil.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ