Teknoloji Haberleri

PUBG Mobile için yeni Erangel haritası geliyor

PUBG Mobile yeni Erangel haritası geliyor. Oyunseverlerin favori haritası olan Erangel, yeni bir harita ile oyuncuların karşısına çıkacak. 8 …

PUBG Mobile yeni Erangel haritası geliyor. Oyunseverlerin favori haritası olan Erangel, yeni bir harita ile oyuncuların karşısına çıkacak. 8 Eylül’de PUBG Mobile’ın en yeni güncellemesi geliyor. Bu yeni güncellemeyle beraber gelen sürümde Erangel haritasının güncellenmiş bir versiyonu da geliyor. Bu bilgi PUBG Mobile Patch 1.0‘ın Apple Store ön izlemesinde aktarıldı.

heyecanla beklenen PUBG Mobile yeni Erangel haritası

PUBG Mobile Campus Championship 2020’yi tanıttıktan yalnızca bir hafta sonra, oyun hakkında yeni haberler yaşandı. Oyun yeni Erangel haritası ile beraber dokularda daha gerçekçi görünüm, grafik efektlerinde ve yıldırımlarda iyileştirmelerle beraber gelecek.

Oyunun tutkunları tarafından oldukça sevlien Erangel haritası, yenilenecek arayüzü ile beraber daha iyi bir oyun deneyimi sunacak. Mylta Power, eklenen yediden çok depo ile tamamen değişecek ve Süreklikinden daha korkutucu hale gelecek. Askeri Üs yahut Konak gibi yerler de taktiksel değişikliklere uğrayacak.

Bu detayların yanında aynı zamanda yeni Erangel haritası, taktiksel avantajlar elde etmek için birçok fırsat da sunacak. Çitlerden barikatlara, oyuncular çok dikkatli olmalı ve eskisinden daha süratli tepki vermesi gerekiyor çünkü düşmanlar birdenbire ortaya çıkabilir.

Oyuncular, PUBG Mobile Patch 1.0‘da sunulacak grafik sahip olduğu özellikleri oyun deneyimini üst seviyeye taşıyacak. Duman efektlerinden, patlamalara kadar genel görünümde iyileşmeler sunacak yeni güncelleme, daha gerçekçi yüzey görünümü de sunacak.

Bunların yanı sıra binalar ve çim artık daha gerçekçi ve karakter modelleri daha iyi gölgelendirme ve animasyonlara sahip olacak. Yeni Erangel haritası, 8 Eylül’de PUBG Mobile Patch 1.0 ile sunulacak.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ