Teknoloji Haberleri

Rainbow Six Siege için yeni jenerasyon konsol müjdesi!

Ubisoft, bugün gerçekleştirdiği etkinliği Ubisoft Forward ya da kısaltılmış ismiyle Ubiforward etkinliği ile hem eski bir oyununun remake …

Rainbow Six Siege için yeni jenerasyon konsol müjdesi!

Ubisoft, bugün gerçekleştirdiği etkinliği Ubisoft Forward ya da kısaltılmış ismiyle Ubiforward etkinliği ile hem eski bir oyununun remake versiyonu tanıttı, hem de Rainbow Six Siege için PS5 ve Xbox Series X müjdesi verdi. Peki ama bu yeni nesil konsol için Rainbow Six Siege nasıl yenilikler sunacak?

Rainbow Six Siege için yeni nesil konsol sahip olduğu özellikleri

Ubisoft’un efsane FPS oyunu Rainbow Six Siege için uzun zamandır beklenen PS5 ve Xbox Series X müjdesi verildi. Buna göre oyun, 120 FPS ve 4K desteğiyle karşımıza çıkacak. Çok daha efektif bir oynanış sunması beklenen oyun ile Ubisoft, PS5 ve Xbox Series X konsollarına da iddialı bir giriş yapmayı planlıyor.

Bunun yanı sıra oyunun Xbox One ya da PS4 versiyonuna sahip olanlara da Ubisoft müjdeyi verdi. Buna göre herhangi bir ek ücret ödemeden, PS5 için yeni versiyona sahip olmanız mümkün olacak.

bunun yanısıra etkinlikte oyunun Shadow Legacy adlı beşinci yıl güncellemesi de yayımlandı. Bu bağlantıdan güncellemeyle ilgili bilgilere varabilirsiniz.

Ubisoft, Ubiforward etkinliğinde bunun yanısıra firmayla özdeşleşmiş Prens of Persia Remake ile de oyun severlerin karşısına çıktı. geliştirilen grafikleri ile karşımıza çıkan yapım, nostalji severler için PC, Playstation 4 ve Xbox One platformlarına gelecek.

bunun yanısıra oyunu Epic Store ve Uplay üstünden de edinebileceksiniz. Şu an için ön siparişe açılan Prens of Persia Remake oyununun Kasım ayında piyasaya çıkması bekleniyor. Oyunun Shadow Legacy güncellemesi sizce nasıl olmuş? Sizce Rainbow Six Siege yeni nesil konsollarda başarılı performans sergileyebilecek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ