Teknoloji Haberleri

Razer Kishi oyun denetleyicisi için iPhone dayanağı geldi!

Mobil oyun tutkunları için mobil cihazlarda üst düzey deneyim yaşamak önemli. Bu noktada karşımıza çıkan mobil oyun denetleyicileri gerçekten de …

Razer Kishi oyun denetleyicisi için iPhone dayanağı geldi!

Mobil oyun tutkunları için mobil cihazlarda üst düzey deneyim yaşamak önemli. Bu noktada karşımıza çıkan mobil oyun denetleyicileri gerçekten de gözleri üstüne topluyor. Oyuncuların yakın zamandan bildiği markalardan olan Razer’ın da tam bu noktada iPhone destekli cihazı Sosyal paylaşım sitesi Twitter’dan duyuruldu. iPhone için Razer Kishi oyun denetleyicisi geldi!

iPhone için Razer Kishi oyun denetleyicisi ne zaman satışta?

Razer, Kishi oyun denetleyicisinin desteğinin iPhone için sunulmasını Sosyal paylaşım sitesi Twitter üstünden açıkladı. Yapılan paylaşımda tam anlamıyla:

”iOS için Razer Kishi artık satışta. Konsol seviyesinde kontrolü mobil oyunlarınıza getirmek için dizayn edilmiş ödüllü kainatsel denetleyicimizle seviyenizi yükseltin. Ve Apple Arcade ile tümü reklamsız ve uygulama içi satın alma olmadan 100’den çok inanılmaz keyifli oyunun keyfini çıkarın.” yazıyor.

Şirketin daha çok yeni haziran ayında piyasaya devam ettiği Android için Kishi denetleyicisi, kablosuz bağlantı ve uzun süre şarjının dayanması gibi donanımlarıyla dikkat çektiği biliniyor. Razer bu cihazı konsol seviyesinde kontrol olarak tanımlıyor ve aylar sonra iOS destekli versiyonu geliyor.

Razer’ın bu oyun denetleyicisi, iPhone 6 Plus ve üstü iPhone’larla uyumlu olarak çıktı. iPhone’ları kolayca Switch benzeri bir konsola dönüştürmeyi sağlayan cihaz, 22 Eylül’den bu yana 99 dolarlık bir fiyat etiketiyle Apple’ın çevrim içi ve fiziksel mağazalarından da ulaşılabilecek.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ