Oyun

Razer’dan duruşunuzu düzelten ilk oyun koltuğu tanıtıldı!

Oyuncular için ekipman üreten Razer, bu kez oyuncu koltuğu dünyasına atılarak ilk oyuncu koltuğu Iskur'u tanıttı.

Kimi zaman saatlerce oyun oynayan bizler için en önemli araçlardan birisi de koltuklardır. Saatlerce oyun oynayan herkes bilir, bir süre sonra beliniz ve vucudunuzda diğer bölgelerde ağrı çekmeye başlarsınız.

Ofis koltukları ve diğer büyük koltuklar bu yüzden biraz pahalıdır.

Bugün de oyunculara ekipman üreten Razer, ilk kez oyuncu koltuğu dünyasına açıldığını duyurdu. Şirket, ilk oyuncu koltuğu olan ve standart oyuncu koltuğu seviyesinde fiyat etiketine sahip olan Iskur’u tanıttı.

 

Razer’ın ilk oyuncu koltuğu Iskur:

 

Duruşunuzu Düzeltiyor

26 derece ayarlanabilen ve sizin duruşunuzu düzeltebilecek potansiyele sahip olan benzersiz harici bel destek sistemine ev sahipliği yapıyor.

 

Razer Iskur’da bulunan bel destek sistemi, omurganızın orta ve alt kısımlarındaki gerginliği azaltmaya odaklanıyor. Bununla birlikte koltukla ekstra rahatlık ve destek için köpüklü yastıklar, ‘4D’ ayarlanabilir kolçak ve hafızalı köpük tabanlı boyun yastığı bulunuyor.  Tasarım olarak da normal bir oyuncu koltuğunu andırıyor.

Razer’ın ilk oyuncu koltuğu Iskur, şirketin internet sitesinde 500 dolardan (yaklaşık 3.930 TL) satışa çıkmış durumda. Fakat oyuncu koltukları genellikle şu anda bu fiyatlarda.

 

Kaynak: https://www.engadget.com/razer-iskur-gaming-chair-170033138.html

Teknoloji Haber

Türkiyenin En Güncel ve En Özgün Teknoloji Haberlerini Bulabileceğiniz, Aklınızda Hiçbir Soru Bırakmayacak Haber Sitesi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu