Teknoloji Haberleri

realme 7 ve X7 Pro kutu açılışı sızdırıldı

Ülkemizde de modellerini satışa sunan firma, realme 7 ve realme X7 kutu açılışı bir kez daha kendisin gösterdi. Yüksek güçlü modelleri …

Ülkemizde de modellerini satışa sunan firma, realme 7 ve realme X7 kutu açılışı bir kez daha kendisin gösterdi. Yüksek güçlü modelleri kullanıcılarla buluşturmaya hazırlanan firma, önümüzdeki eylül ayında yeni modellerini tanıtacak. Her iki modelin sahip olduğu özellikleri incelendiğinde rakiplerine karşı rekabette söz sahibi olacağı görülüyor.

bunun yanısıra realme 7 için yapılan kutu açılışında da modelin sahip olduğu tasarım kendisini gösterdi. Model ekranın sol üst kısmında gömülü ön kameraya sahip olarak kullanıcılarla buluşacak.

realme 7 ve X7 Pro kutu açılışı

Ortaya çıkan görseller incelendiğinde realme 7 serisinin çentiksiz, oval köşeli bir dizayna sahip olduğu görülüyor. Üst ve alt kısımda dikkat çeken çerçeveyle beraber arkada sol tarafta konumlandırılan kamera kurulumu bulunuyor. Model, OLED ekran ve ekrana gömülü parmak izi okuyucu sahip olduğu özelliklerine sahip. Ekranda 90 Hz tazeleme hızı desteği de sağlanıyor.

Bununla beraber model için ortaya çıkan bilgilerde MediaTek Helio P95 işlemci kendisini gösteriyor.Bu işlemcinin sahip olduğu özelliklerinde de 4 adet 2.2 GHz hızında çalışan Cortex-A75 ve 4 adet 2.0 GHz hızında çalışan Cortex-A55 çekirdekler bulunuyor. Ek olarak 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanı seride bulunuyor.

realme 7 kamera sahip olduğu özelliklerinde de 64 Megapiksel ana kameranın olduğu üçlü sistem bulunuyor. 30W süratli şarj desteği olan seride 5.000 mAh batarya kapasitesi bulunuyor. Modelin fiyatının 230 – 250 dolar içinde olması bekleniyor.

realme 7 kutu açılışı Daha sonra realme X7 Pro kendisini gösteriyor. Bu modelin de kutusu sızdırılan diğer resimler içinde bulunuyor. Bu modelin sahip olduğu özelliklerine incelediğimizde 6.55 inç büyüklüğünde OLED ekran ve 120 Hz tazeleme hızı desteği kendisin gösteriyor. Bu seride işlemci olarak da MediaTek Dimensity 1000 Plus bulunuyor. Bu işlemcinin sahip olduğu özelliklerinde 4 adet 2.6 GHz hızında çalışan Cortex-A77 ve 4 adet 2.0 GHz hızında çalışan Cortex-A55 bulunuyor.

6 GB RAM ve 128 GB depolama alanına sahip olan model, 64 Megapiksel ve 8 Megapiksel kameralara sahip. 65W süratli şarj desteği sunacağı belirtilen modelin fiyatı için de 330 – 340 dolar bilgisi bulunuyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ