Teknoloji Haberleri

Realme 7i tanıtıldı! Telefonun özellikleri ve fiyatı

Özellikleri ve tasarımı hakkında geçen haftaki sızıntıların ardındın nihayet Realme 7i resmi olarak tanıtıldı. Beklendiği özelliklerle tanıtılan …

Realme 7i tanıtıldı! Telefonun özellikleri ve fiyatı

Özellikleri ve tasarımı hakkında geçen haftaki sızıntıların ardındın nihayet Realme 7i resmi olarak tanıtıldı. Beklendiği özelliklerle tanıtılan mobil cihazın merak edenler için Türkiye’de satılma ihtimali de bulunuyor. Etkinlik içerisinde tanıtılan Realme 7 ve 7 Pro mobil cihazlarının daha sonra şimdi Realme 7i geldi. Realme 7i sahip olduğu özellikleri ve fiyatı:

Realme 7i sahip olduğu özellikleri ve fiyatı nasıl?

mobil cihazın tasarımına bakıldığında karşımıza klasik bir tercih yapıldığı görülüyor. Ekran tarafında herkes tarafından bilinen bir ekran deliği yer alan telefonda, parmak izi sensörü bulunuyor ve arka kapakta konumlandırılıyor.

Ekran tarafından devam edecek olursak mobil cihazın 6,5 inç HD+ 90 Hz LCD ekrana sahip olduğunu belirtmemiz gerekiyor. 90 Hz ile de akıcılık noktasında kullanıcılarını üzmeyecek. Telefonda Snapdragon 662 işlemciye ve 8 GB RAM/ 128 GB dahili depolamaya yer veriliyor.

mobil cihazın kamera tarafında ise bizleri ön tarafta 16 Megapiksellik bir kamera karşılıyor. Arka tarafa sıra geldiğinde ise ana kamera tarafında 64 Megapiksel ona ise 8 Megapiksel ultra geniş kamera, 2 Megapiksel siyah ve beyaz kamerası ve 2 Megapiksel de makro olmak üzere toplamda 4 kamera eşlik ediyor.

mobil cihazın şu an için Endonezya’daki satış fiyatı açıklanmış durumda. O da ise ortalama 214 dolar seviyesinde oluyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ