Teknoloji Haberleri

realme C11 Görüntü İnceleme

mobil cihaz coğrafyasında artık realme dendiğinde, bilmeyen, tanımayan yok. hala 2018 senesinde kurulan bu Çinli şirket, nasıl oldu da bir anda …

realme C11 Görüntü İnceleme

mobil cihaz coğrafyasında artık realme dendiğinde, bilmeyen, tanımayan yok. hala 2018 senesinde kurulan bu Çinli şirket, nasıl oldu da bir anda bu kadar büyüdü ve dünyanın en süratli büyüyen mobil cihaz markası haline geldi derseniz, iyi ürün, iyi fiyat ve müşteri tatminiyetiyle bazı şeyleri doğru yaptı ve odağına özellikle gençleri alarak dinamik bir marka çatısı oluşturdu. Sonunda da başarıya kolay biçimde erişti -ki gerçekten de takdir edilesi bir başarı.

Ülkemizde de mühim bir yeri dolduran realme, hızla art arda pek çok akıllı mobil cihazınu piyasaya sürdü ve bunun neticesinde da, özellikle koronavirüs sebebiyle pek çok markanın kan kaybettiği bir ortamda, realme yüzde 40 oranında büyümeyi başardı. Daha evvel de realme’nin çok sayıda akıllı mobil cihazınu inceledik ve bugün de daha çiçeği burnunda, mis gibi bütçe dostu mobil cihazı realme C11 bizlerle beraber.

Evet, bu makalemizde realme’nin yeni bütçe dostu akıllı mobil cihazı realme C11‘i tüm detaylarıyla inceleyeceğiz. Özellikle giriş segmentine konumlanan bu güzel telefon, bütçeye uygun modeller içinde belli başlı donanımlarıyla çok dikkat çekici bir model oluyor. Peki, bu özellikler neler; hemen vakit kaybetmeden incelemeye başlayalım.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ