Teknoloji Haberleri

Realme Watch S Pro ve Buds Air Pro duyuruldu!

Realme, IFA 2020 içerisinde yeni cihazları yaşandı. Realme Watch S Pro ve Buds Air Pro haricinde güvenlik kamerası akıllı televizyon ve diğer …

Realme, IFA 2020 içerisinde yeni cihazları yaşandı. Realme Watch S Pro ve Buds Air Pro haricinde güvenlik kamerası akıllı televizyon ve diğer cihazları da duyurmuş oldu.

Realme Watch S Pro ve Buds Air Pro ve daha fazlası

Realme bir süre evvel dört yeni akıllı mobil cihazınu kullanıcıların beğenisine sunmuştu. IFA 2020 içerisinde da yeni akıllı saat modeli olan Watch S Pro tanıtıldı. Tüm detaylarının ortaya çıkmayan saat için yuvarlık klasik saat görünümlü bir tasarım tercih edildiği görülüyor. Akıllı saat bu klasik tasarımına ek olarak ekran tarafında AMOLED ekrana sahip. Yan tarafında dokunmatik kontrolleri bulanan saatin Avrupa’da satılacağı bilgisi yer alıyor.

Yukarıda da tasarımı net bir biçimde görünen akıllı saatin, Avrupa pazarında satılacak olması Aslını söylemek gerekirse Türkiye’ye de gelebileceği anlamını taşıyor.

Özellikleri noktasında yine detayları bulunmayan yeni kablosuz kulaklık modeli Realme Buds Air Pro aktif gürültü engelleme donanımı aracılığıyla gözleri üstüne topluyor ve bilindiği kadarıyla tek renk seçeneği yani beyaz ile karşımıza çıkacak.

Realme bu cihazların haricinde bir de aynı Xiaomi gibi Realme Smart Bulb ismini verdiği akıllı ampülü, 360 derece akıllı güvenlik kamerasını ve 55 inç akıllı televizyonunu bildirdi. Cihazların tamamına yönelik yakın zamanda detayların çıkması bekleniyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ