Teknoloji Haberleri

realme’den yılda 100 milyon adet satış gayesi

2 yıl evvel Oppo’dan ayrılan realme, mobil cihaz modelleri ile hem ülkemizde hem de diğer ülkelerde boy göstermeye devam etmekte. Bilindiği üzere …

2 yıl evvel Oppo’dan ayrılan realme, mobil cihaz modelleri ile hem ülkemizde hem de diğer ülkelerde boy göstermeye devam etmekte. Bilindiği üzere kısa bir süre evvel realme 7 ve realme X7 Pro modellerinin kutu açılışı sızdırıldı.

Özellikle orta düzey telefon modelleri ile ön plana çıkan Çinli firma, 61 ülkede faaliyet gösteriyor ve büyümeye devam etmek için prestij temelli çalışmalarını sürdürüyor. realme’nin bir numaralı ismi olan Li Bingzhong, kendisine ve ekibine güveniyor.

realme mobil cihaz modelleri daha fazla yerde boy gösterecek

Li Bingzhong, Çin’in sosyal paylaşım sitesi platformu olarak nitelendirilen Weibo aracılığı ile realme’nin son dört çeyrekte en süratli büyüyen mobil cihaz markası olduğunu sözlerine ekledi Buna ek olarak hala 2 yaşında olan Çin temsilcisinin bu yılın son çeyreğinde pazar payı açısından dünya çapında yedinci sıraya yerleştiği de biliniyor.

Bu sıralamanın mobil cihaz pazarı için geçerli olduğunu altını çizelim. işinde uzman iş insanı, kendi firmasının beklentileri aştığını ve kendisini kanıtladığını öne sürdü. AIoT teknolojisine odaklanmak istediğini söyleyen Bingzhong, yapay zekâ ile nesnelerin birleşmesini istiyor.

Oppo’da kıdemli yönetici sıfatı ile görev alan yönetici, “nesnelerin İnterneti” olarak adlandırılan teknolojiye oldukça ilgi duyduğunu sözlerine ekledi Li Bingzhong, kendi firmasına ait olan TWS kulaklıklardan da son derece emin.

Bingzhong, her sene en az 100 milyon adet mobil cihaz satmak istediğini açıkladı. Bu sektörde lokal lider olmayı amaçlayan realme, rakiplerine yetişmek için acele ediyor.

realme özellikle 8 konumda lokal lider unvanı ile anılmak istiyor. Bu konumlar içinde Güney Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Avrupa, Latin Amerika, Çin ve Rusya bulunuyor.

son zamanlarda X7 Pro modeli ile gündemde olan teknoloji firması, kendi mobil cihazlarında kullandığı 5G teknolojisini gün geçtikçe biraz daha geliştiriyor. Kendisinin bu hususta Çin’den yardım aldığı da öğrenilen bilgiler içinde bulunuyor.

1 Eylül 2020 tarihinde realme’nin X7 ailesi ile tanışacağız. Kullanıcılar tarafından “yaşam tarzı” sıfatı ile hatırlanmak isteyen Doğu Asya temsilcisinin neler yapacağını göreceğiz. Son olarak realme’nin daha evvel akıllı televizyonlar ve akıllı saatler için de önemli adımlar attığına şahit olmuştuk.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ