Teknoloji Haberleri

RED, Hidrojen Telefon Programını ‘Radikal Biçimde’ Değiştirmeyi Planlıyor

RED, Hidrojen Telefon Programını ‘Radikal Biçimde’ Değiştirmeyi Planlıyor

RED takımı telefonun kamera teknolojisini daha fazla kontrol altına alıyor.

RED Hidrogen One’ı satın aldıysanız, modül sisteminin açıkça zayıf kamera teknolojisini geliştireceğini ümit ediyorsanız, yakın bir yükseltme için nefesinizi tutmak istemeyebilirsiniz.

RED kamera modülüne referansları Hydrogen One sayfasından çekerek kaderini havada bıraktı. Şirket kurucusu Jim Jannard, modülün neden ortadan kalktığını açıklamamış, ancak RED’in hem artıları hem de gündelik kullanıcılara hitap etmek için Hidrojen programını “kökten değiştiren” in ortasında olduğunu belirtti – özellikle kamera sistemindeki bir sallanma nedeniyle.

Düzenli Hidrogen ekibi dahili kamera yakalama sisteminden sorumlu olsa da, pro sistem RED tarafından yönetilecek. Başka bir deyişle, RED rozetli bir telefondan beklediğiniz şeyden daha fazlasını elde etmelisiniz – yani, şirketin aşırı yüklenmeye sınır tanıyan görüntüleme donanımına yönelik becerisini yansıtan bir kamera.RED, modül programının kaderi için bunun ne anlama gelebileceğini detaylandırabilir mi diye sorduk, ancak Jannard, şirketi “değişiklikleri kilitleyebildi” ve patentleri alabildiğinde daha fazla ayrıntı geleceğini söyledi.

Bunun Hidrogen One’a zamansız bir son olmadığı anlamına gelen vurgularda bulunan Jannard, akıllı telefonun “profesyonel kamera sürümünün yeni çıktığını, modası geçmiş olmadığını” söyledi.

RED son zamanlarda Hidrogen One’ı monitöre dönüştüren bir 3D kamera modülünü takdim etti. Ancak, sahiplerinin ne zaman  modüllerin gösterilebileceğini merak etmelerine rağmen, vaatlerde bulunmadı. Ve bu, dahili kameraların telefonlarda yüzlerce dolara daha az maliyetli olan telefonlara karşı düşük ücret almasıyla ilgili bir sorun.


BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ