Teknoloji Haberleri

Redmi Note 8 Pro güncelleme aldı! Güvenlik arttı

en çok tercih edilen mobil cihaz modellerinden biri olan Xiaomi Redmi Note 8 Pro bir güncelleme daha aldı. Geçtiğimiz aylarda Android 10 tabanlı …

Redmi Note 8 Pro güncelleme aldı! Güvenlik arttı

en çok tercih edilen mobil cihaz modellerinden biri olan Xiaomi Redmi Note 8 Pro bir güncelleme daha aldı. Geçtiğimiz aylarda Android 10 tabanlı MIUI 12 güncellemesi alan model, güvenlik hakkında gelen yenilikleri de içinde içerisinde yer alıyor. Gelen güncelleme Türkiye’de tercih edilen cihazlara da ulaştırılmış durumda.

Hala MIUI 11 kullanan kullanıcıların en güncel sürüme geçiş yapmaları öneriliyor. Özellikle animasyon ve arayüz hakkında birçok yeniliği kullanıcılara sunan MIUI 12, oldukça merakla beklenmişti.

Redmi Note 8 Pro için güncelleme

Türkiye dahil birçok ülkede en çok tercih edilen mobil cihazlar içinde yer alan Redmi Note 8 Pro, orta düzey modeller içinde donanımlarıyla dikkat çekmeyi başarmıştı. Xiaomi’nin alt markası Redmi tarafından üretilen model MediaTek Helio G90 işlemciye sahip. seride 6 GB RAM ve 64 GB yahut 128 GB depolama alanı bulunuyor.

Redmi Note 8 Pro için gelen güncelleme bilgilerinde Ağustos 2020 güvenlik yaması notu bulunuyor. Bu da Android’in güvenlik düzeyinin güncel sürüme aldığı anlamına geliyor. Bilindiği üzere aylık olarak güncelleme paketleri hazırlanıyor ve kullanıcılara ulaştırılıyor.

Modelin kararlı ve güvenli çalışabilmesi için güncellemenin kurulması gerekiyor. Bunun için de Ayarlar > Telefon hakkında > MIUI sürümü ya da mobil cihazı güncelle kısmına gitmek gerekiyor. Burada MIUI 12.0.3.0 güncellemesi kendisini gösteriyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ