Teknoloji Haberleri

Resident Evil 8, Tokyo Game Show 2020’de yer alacak!

PlayStation 5, Xbox Series X ve PC platformları için piyasaya sunulması planlanan Resident Evil 8 (Village), bu ay sonunda Tokyo Game Show 2020 …

PlayStation 5, Xbox Series X ve PC platformları için piyasaya sunulması planlanan Resident Evil 8 (Village), bu ay sonunda Tokyo Game Show 2020 etkinliğine bulunacak. Seriye farklı bir bakış açısı kazandırması planlanan yapımın etkinlikte gösterileceği Capcom tarafından Sosyal paylaşım sitesi Twitter‘da paylaşılan tweet aracılığıyla kesinlik kazandı.

Resident Evil 8 (Village) Tokyo Game Show’da gösterilecek!

Capcom, oyunun Tokyo Game Show etkinliğine katılacağını açıklarken, aynı zamanda da oyunseverlerden özür diledi. Ağustos ayında oyun hakkında paylaşım yapılacağına dair söz veren şirket ve bu sözü yerine getiremedikleri için oyunseverlerden özür diledi.

Capcom ytesirlileri, ilerleyen günlerde Resident Evill Village hakkında PlayStation 5 platformu için duyuru yapılacağını doğruladı. İddialara göre bu duyuru PlayStation 5 etkinliğinde gerçekleşebilir.

Resident Evil Village, PlayStation 5, Xbox Series X ve PC platformları için 2021 senesinde piyasaya dürülecek.

Tokyo Game Show 2020 etkinliğinde Resident Evil Village hakkında neler görmeyi bekliyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ