Teknoloji Haberleri

Rockstar Games GTA 6 sorusuna karşılık verdi

Rockstar Games Sosyal paylaşım sitesi Twitter destek hesabı, bir oyuncunun GTA 6 ile ilgili sorduğu soruyu cevapladı. Aslını söylemek gerekirse …

Rockstar Games Sosyal paylaşım sitesi Twitter destek hesabı, bir oyuncunun GTA 6 ile ilgili sorduğu soruyu cevapladı. Aslını söylemek gerekirse normal olan bu durum, uzun bir süre sonra GTA 6 ile ilgili sorusuna cevap veren Rockstar’ın tekrar kafa karıştırmasına yol açtı.

Rockstar Games GTA 6 sorusuna cevap verdi

2020 yılının Sony ve Microsoft’un yeni oyun konsollarının ve yeni nesil oyunların çalışmalarının devam ettiği oyun dünyası adına yoğun bir yıl olarak geçiyor. Durum böyle olunca, şuana dek tüm alanlarda en çok satan oyun olan GTA 5 oyununun yapımcısı Rockstar Games de konuşulmaya başlandı.

Çıkışına gittikçe yaklaşıldığı düşünülen, belirli zamanlarda çıkan haberlere konu olan GTA 6 ile ilgili şimdiye kadar somut bir gelişme yaşanmadı. konuyla alakalıki ilk girişim diyebileceğimiz hareket, bir oyuncunun Sosyal paylaşım sitesi Twitter üstünden GTA 6 ile ilgili Rockstar Games destek hesabına soru sorması ve firmasın bu soruyu yanıtlaması oldu.

Meraklı oyuncu “bir sorunum var” yazılı bir tweet atarak destek kullanıcı hesabını etiketledi. Bu duruma kayıtsız kalmayan destek ekibi, oyuncuya “nasıl bir sorunla karşılaşıyorsun” yanıtı verince GTA 6 ile ilgili bir soruyla karşılaştı. GTA 6’nın çıkıp çıkmayacağı konusuyla ilgili olan soruya Rockstar ytesirlileri “bu konuyla ilgili yeni bir gelişme yok” yanıtı verdi.

Hatırlanacağı üzere Rockstar Games’in çatı firması Take-Two, bir süre evvel “gtavicecityonline.com” adlı bir alan adı satın almış, bu hamlenin GTA 6’nın GTA Vice City haritasında geçeceği iddia edilmişti.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ