Teknoloji Haberleri

Rocky 4’ten ipuçları! Rocky, Ivan’ı yumrukladı, robot Sico’yu ‘makasladı’

Ünlü aktör Sylvester Stallone, Rocky 4 filminin 35. yıl dönümünde olan 25 Kasım’da izleyiciyle yeni bir versiyonuyla buluşacağını açıkladı. Rus …

Rocky 4’ten ipuçları! Rocky, Ivan’ı yumrukladı, robot Sico’yu ‘makasladı’

Ünlü aktör Sylvester Stallone, Rocky 4 filminin 35. yıl dönümünde olan 25 Kasım’da izleyiciyle yeni bir versiyonuyla buluşacağını açıkladı. Rus boksör Ivan‘ı ringlerde yine yumruklayacak olan Stallone, Paulie’nin robotunun olduğu sahnelerin ise filmden tamamen makaslandığını açıkladı.

Robot SICO Hayranları Üzülecek

Filmin yönetmenliği için daha evvel hem yönetmenlik koltuğuna oturan hem de kameralar önüne geçen ünlü aktör, filmde robot SICO hayranlarını hayal kırıklığına uğratacak.

Dişileştirilmiş Robot

sosyal paylaşım sitesi platformundan Rocky 4’ün yeniden kurgulanacağını duyuran Stallone, Rocky‘nin hem dostu hem de eğitmeni Paulie’nin (Burt Young) robotunun yer aldığı sahneleri keseceğini sözlerine ekledi

Filmde SICO, Rocky tarafından Paulie’ye doğum gününde yalnız olduğu için armağan edilmişti. Lakin dişileştirilmiş olarak gösterilen robotun tepkilere neden olacağı düşünüldüğü için çıkarıldığı tahmin ediliyor. Çünkü yeni kurguda Rocky hayranları SICO’nun da durumunu düşünüyor ve SICO ile Paulie’nin sahnelerinde biraz daha ayrıntıya gidip gidilmeyeceği hakkında sualler soruyordu.

Çünkü SICO sonuçta Steven Spielberg‘in klasik yapay zeka filmlerinden daha farklı bir robot olarak karşımıza çıkıyordu.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ