Teknoloji Haberleri

Ryzen 4000 CPU’lu HONOR MagicBook Pro Tanıtıldı! İşte Özellikleri

HUAWEI Technologies çatısı altında gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan HONOR, bir önceki günlerde Berlin’de tertip edilen IFA …

Ryzen 4000 CPU’lu HONOR MagicBook Pro Tanıtıldı! İşte Özellikleri

HUAWEI Technologies çatısı altında gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan HONOR, bir önceki günlerde Berlin’de tertip edilen IFA 2020 içerisinde yeni ürün ve teknolojilerini tanıttı. Bu ürünlerden yeni dizüstü bilgisayar HONOR MagicBook Pro, içerik üreticilerin yaratıcılıklarını ve performanslarını artırmaya yardımcı olmak üzere barındırdığı yeni teknolojiler ve şık dizaynıyla öne çıkıyor.

AMD’nin en yeni nesil 6 çekirdekli Ryzen 5 4600H mobil işlemcisi ve Radeon Vega 6 grafik işlem ünitesine sahip olan MagicBook Pro, zorlu görevlerin üstesinden gelirken bile güçlü bir performans sunuyor. Ultra süratli 512GB kapasiteli PCIe NVM SSD sürücüsü ve 16GB DDR4 çift kanal belleği ile dizüstü bilgisayar, üst düzey veri aktarım hızını hem dosyaları okurken hem de aktarırken sunuyor.

Rakipsiz ekran deneyimi, büyüleyici görsellik

İkişer adet fan ve ısı borusu barındıran dizüstü bilgisayarın soğutma sistemi, geleneksel fanlara göre %20 daha fazla hava akımı sağlarken, termal tasarımı ısıyı etkin biçimde dağıtıyor. seviyesindeki en uzun pil performansına sahip olan HONOR MagicBook Pro, 56Wh pil kapasitesi aracılığıyla tam şarjda 11 saate kadar dayanabiliyor. İçerisinde 65W’lık süratli şarj cihazıyla sunulan dizüstü bilgisayar, bu cihazla beraber yalnızca yarım saat içinde pilini %50’ye kadar doldurabiliyor.

HONOR MagicBook Pro tüm bu sahip olduğu detaylarının yanında rakipsiz bir ekran deneyimi sunuyor. 15 inç’lik boyutunda 16.1 inç’lik FullView ekran barındıran bilgisayar, %90’lık bir ekran-kasa oranına ve yalnızca 4.9mm’lik ultra ince çerçeveye sahip. sRGB renk skalasının %100’ünü sağlayabilen ekran, 300nit gözalıcılıkla beraber filmler, resimler ve oyun için büyüleyici görsellik sunuyor. Dünyanın en mühim sertifikasyon kuruluşlarından TÜV Rheinland tarafından sertifikalandırılan bu ekran, geleneksel ekranlarda yaşanan titremeyi azaltarak daha rahat ve güvenli bir deneyim sunmayı başarıyor.

Şık ve kullanışlı bir yardımcı

yalnızca 1,7 kg ağırlığında ve 16.9 mm iz”nceliğindeki HONOR MagicBook Pro’yu, tüm güçlü sahip olduğu özellikleri hafif bir kasada sunduğu için sırt çantanıza kolayca yerleştirip istediğiniz yere götürebilirsiniz. Uzay Grisi renginde bir alüminyum kasaya sahip olan dizüstü bilgisayar, fütüristik “X-Yacht” dizaynıyla da şıklığa önem veren kullanıcıların evvellikli tercihi olacak.

Tasarımdan ödün vermeyen HONOR, kullanıcıların güvenlik ve gizliliğine de aynı duyarlıiyeti gösteriyor. Bu yüzden HONOR MagicBook Pro, klavyesinde yer alan kamera tuşunun altına gizlenmiş bir pop-up web kamerasına sahip. Böylece kullanıcılar web kamerasını kullanmadıkları zamanlarda bile güvende oluyorlar. bunun yanısıra üstünde parmak izi okuyucu barındıran bir güç tuşu aracılığıyla HONOR MagicBook Pro’yu süratlica açabiliyor ve ekstra bir güvenlik katmanı ekleyebiliyorlar.

HONOR MagicBook Pro, IFA 2020 içerisinde sunulan “Yüksek güçlü Yenilikçi dizüstü bilgisayar Altın Ödülü”nü de almayı başardı. MagicBook Pro hakkında konuşan AMD EMEA Bölgesi Kurumsal Başkan Yardımcısı Mario Silveira şunları belirtti: “Günümüzün dizüstü bilgisayar kullanıcıları yayın yaparken, oyun oynarken ya da işlerini daha süratli bitirmek istediklerinde yeni ve modern donanımlara sahip olmak istiyorlar. AMD Ryzen 4000 serisiyle güçlendirilen yeni HONOR MagicBook bu beklentileri yüksek süratli performans, zengin grafikler ve sıra dışı pil ömrüyle karşılıyor. Masaüstü sınıfı performansı şık ve hafif bir yapıda arayan her bilgisayar kullanıcısı bu ürünü heyecanla karşılayacak.”

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ