Teknoloji Haberleri

ŞAHİNBEY BELEDİYESİ AYAKKABI RANDEVUSU ALMA

ŞAHİNBEY BELEDİYESİ AYAKKABI RANDEVUSU ALMA
Şahinbey Belediyesinin her yıl dağıttığı karne hediyesi olan ayakkabı dağıtımı bu yıl koronavirüs tedbirleri dolayısıyla randevu alarak yapılacak. Öğrencileri ödüllendirmek için geleneksel hale getirdiği ayakkabı dağıtımını aşağıda yer alan Şahinbey belediyesinin karne hediyesi olan ayakkabı randevusu alma linkine tıklayarak yapabilirsiniz.
Şahinbey Belediyemizin 24 nokta gerçekleştireceği spor ayakkabısı dağıtımı korona virüsü sebebiyle randevulu yapılacak. Yaz döneminde Ortaokul, lise, güz döneminde ise üniversite talebelerine verilecek olan spor ayakkabısını alacak olan talebeler adres bilgilerini girerek randevu alacaklar. ardından talebeler en yakın sosyal tesis yahut gençlik merkezinden kendilerine belirtilen gün ve saatte ayakkabılarını alabilecekler.
Korana önlemleri Uygulanacak
Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu, talebelere armağan edilecek olan spor ayakkabısı dağıtımında korna hastalığına karşı alınan önlemlerin sıkı bir biçimde uygulanacağını vurgulayarak, “Öğrencilerimiz bizim için değerli onların başarısı için elimizden gelen tüm desteği sağlamaya çalışıyoruz. Bu yıl 150.000 adet ortaokul, lise ve üniversite talebelerimize spor ayakkabısı armağan edeceğiz. Lakin korona virüsü sebebiyle talebelerimize spor ayakkabısı dağıtımını 24 ayrı nokta da randevu sistemiyle gerçekleştireceğiz. Öğrencilerimiz Şahinbey Belediyemizin internet sitesi üstünden randevu alarak kendilerine belirtilen zamanda ve saatte ayakkabılarını alabilecekler. dağıtımlar uygulanacak önlemler çerçevesinde gerçekleştirilecektir ”dedi.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ