Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy A42 5G tanıtıldı!

Geçtiğimiz ayda sürekli sızıntıları ile gündeme gelen Samsung Galaxy A42 5G modelli mobil cihaz nihayet kullanıcıların beğenisine sunuldu …

Geçtiğimiz ayda sürekli sızıntıları ile gündeme gelen Samsung Galaxy A42 5G modelli mobil cihaz nihayet kullanıcıların beğenisine sunuldu! Samsung şuana dekki düşük fiyatlı olması beklenen 5G destekli üretilen ve orta seviye akıllı mobil cihazınu usulca açıkladı.

Samsung Galaxy A42 5G sahip olduğu özellikleri

mobil cihaz bugün tanıtılmış olsa da, şirket hala cihazın tüm sahip olduğu detaylarını açıklamadı. Bunun yerine, Samsung yalnızca kısmi sahip olduğu detaylarını açıkladı ve bu nedenle, temelindeki çip ve kamera yapılandırmasıyla ilgili herhangi bir bilgi yok.

Samsung’a göre Galaxy A42 5G, damla çentikli bir tasarım kullanan 6,6 inçlik bir Super AMOLED ekran ile kutudan çıkacak. Bir FHD + ekran çözünürlüğüne ve büyük bir ihtimalle ekranın içine yerleştirilmiş parmak izi okuyucu sensöre sahip.

Arka tarafta Galaxy A41 5G, bize bir biçimde Realme C15’i hatırlatan kare bir kamera muhafazasına yerleştirilmiş toplam dört kameraya sahip. Bu sefer, arka paneli benzersiz bir dört tonlu tasarımla görünüyor ve bu da cihazın diğer A serisi muadillerinden farklı olmasını sağlıyor. Cihazın fiyatı hakkında da bilgi paylaşılmadı, aktarıldığında sizlere aktaracağız. Son olarak işlemci konusuna değinirsek MediaTek mi yoksa Qualcomm mu tercih edildiği şu an için belli değil.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ