Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy F serisi geliyor! Kamera odaklı

Birçok model ailesiyle kullanıcıların dikkatini çeken Samsung, kamera odaklı geliştirilen Galaxy F serisi ile de kendisini gösterdi. Üst ve orta …

Samsung Galaxy F serisi geliyor! Kamera odaklı

Birçok model ailesiyle kullanıcıların dikkatini çeken Samsung, kamera odaklı geliştirilen Galaxy F serisi ile de kendisini gösterdi. Üst ve orta düzey modelleri en çok satın alınanlar listesinde yer alan firma, farklı amaç kullanımlar için de model geliştirecek. bazı zaman model hakkında bazı belgeler gün yüzüne çıktı. bunun yanısıra satış fiyatına dair tahminler de bulunuyor.

İlk bilgilere göre SM-F415F/DS model numarası kullanıcılarla buluşacak. Bu model için hazırlanan kullanım kılavuzu göze çarpıyor. Modelin de Samsung Galaxy F41 ismiyle satışta olacağı belirtiliyor.

Samsung Galaxy F serisi geliyor

Yeni modelin kullanıcılarla buluşan Z serisi ile ilişkili olabileceği belirtiliyor. Bununla beraber modele ait tasarım detayları da bulunuyor. Bu detaylara göre model çentikli bir ekrana sahip olacak. Arka tarafta ise 3 kamera ve parmak izi sensörü bulunacak. Bu yüzden gelecek modelin Galaxy S20 ve Note 20 ailesine göre farklı olacak.

Samsung Galaxy F serisi sahip olduğu özellikleri için hala bir bilgi yok. Lakin beklentiler seride 64 Megapiksel ana kameranın olacağı yönünde. 108 Megapiksel kamerayı daha evvel kullanıcılarla buluşturan şirketin, kamera odaklı bir seride 64 Megapiksel bulunduracak olması da kafaları karıştırdı. Modelin fiyatı için de 200 ile 270 dolar içinde bir beklenti bulunuyor.

Type C ile şarj olan modelin süratli şarjı da desteklediği açıklandı. Lakin hıza dair sayı bilgisi yer almıyor. Bununla beraber adı geçen model Geekbench performans testine de girdi. Model bu testte 348 tekli işlem puanı ve 1339 puan çoklu işlem puanı elde etti. Test raporunda modelin 6 GB RAM’e sahip olduğu yazıyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ