Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy M51 Tanıtıldı: Özellikleri ve Fazlası Haberimizde

Samsung, bir süredir varlığından haberdar olduğumuz, SM-M515F model ismiyle bilinen Galaxy M51’i iki renk seçeneğiyle usulca tanıttı ve ön …

Samsung Galaxy M51 Tanıtıldı: Özellikleri ve Fazlası Haberimizde

Samsung, bir süredir varlığından haberdar olduğumuz, SM-M515F model ismiyle bilinen Galaxy M51‘i iki renk seçeneğiyle usulca tanıttı ve ön siparişe sundu.

7.000mAh kapasiteli büyük bir pille gelen telefon, 25W süratli şarj aracılığıyla ortalama 2 saatte tam şarja ulaşabiliyor. Dörtlü arka kamerayla gelen mobil cihazın ön yüzünde 32MP’lik bir kamera bulunuyor. 6,7 inç Super AMOLED Plus ekranla gelen cihazda 6GB RAM bulunuyor. Cihazın kullandığı sekiz çekirdekli işlemcinin markası, Samsung’un reklam malzemelerinde belirtilmiyor Lakin Snapdragon 730 / 730G olması muhtemel.

Yazılım alanına sıra geldiğinde, Galaxy M51’in One UI 2.5, bazı zaman One UI 2.1 yahut 2.0 ile gelmemesi hayal kırıklığına yol açacak. M51, One UI’nın düşük güçlü mobil cihazlara özel kırpılmış sürümü One UI Core ile çalışıyor.

Galaxy M51, Almanya’da 360 Euro fiyatla ön siparişe sunulmuş durumda. mobil cihazın önümüzdeki günlerde daha çok ülkede piyasaya sürülmesi bekleniyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ