Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy Note 9 USB Hata Ayıklama Hatası

Samsung Galaxy Note 9 USB Hata Ayıklama Hatası

Samsung Galaxy Note 9 ile alakalı yanlış bir durum neticesinde Samsung Galaxy telefonunuzda USB hata ayıklama sorunu ile karşı karşıya kalabilirsiniz. USB hatasını çözmenin en mühim nedenlerinden biri genel olarak PC ile yapılan bağlantılardır.

Bu bağlantı genel olarak cihazı satın aldığınızda verilen orijinal kabloyu kullanmadığımızdan kaynaklanır. Telefonun orijinal kablosu yerine değişik bir kablo kullanırsanız o zaman Galaxy Note 9’u, USB bağlantısını görmeyebilir. Şimdi sizlere USB hata sorununu çözmeni için aşağıda tarif ettiğimiz yolu izleyerek Galaxy Note 9’unuzda hata ayıklama USB’yi etkinleştirebilirsiniz.

Öncelikle Samsung Galaxy Note 9’u açın.
Daha sonra uygulama menüsünü başlatın.
Ayarlar uygulamasına geçiş yapın.
Aşağı doğru inin ve diğer seçeneğine basın.
Daha sonra hakkında alanına geçin.
Sistem seçenekleri- Geliştirici Seçenekleri’ne geri dönün ya da son adımda geri düğmesine basın.
Geliştirici seçeneğine geçiş yaptığınız zaman USB hata ayıklama kutusu karşınıza çıkar.
Üst kısımda yer alan adımları tamamladıktan sonra USB hata ayıklama işlemi,
Samsung Galaxy Note 9’unuzda aktif hale gelmiştir.

Yukarıda yer alan adımları sıra ile takip ederek Samsung Galaxy Note 9’nuz için USB hata ayıklama işlemini gerçekleştirmiş olursunuz. Bu özelliği aktif hale getirdiğiniz zaman Samsung Galaxy Note 9’unuzu bir USB bağlantı noktasına bağlarken yaşadığınız sorunlar çözülecektir. Eğer sorun devam ederse Samsung Galaxy Note 9’unuzun orjinal USB kablosu kullanarak bilgisayara bağlanmayı deneyin. Siz de hızlı ve güvenilir bir bağlantı sağlamak istiyorsanız, PC’ye her bağlantı sağladığınızda fabrikadan gelen kablo ile bu işlemi gerçekleştirmenizi tavsiye ediyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ