Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy S20 FE özellikleri detaylandı!

Samsung Galaxy S20 FE, Galaxy Note 20 sonrası markanın en heyecanla beklenen akıllı mobil cihazı haline geldi. Daha evvel Evan Blass tarafından …

Samsung Galaxy S20 FE özellikleri detaylandı!

Samsung Galaxy S20 FE, Galaxy Note 20 sonrası markanın en heyecanla beklenen akıllı mobil cihazı haline geldi. Daha evvel Evan Blass tarafından  S20 FE tasarımı ve bazı sahip olduğu özellikleri sızdırılmıştı.

Bugün ortaya çıkan yeni bilgilere göre mobil cihazın bataryası ve ön kamerası gibi sahip olduğu özellikleri de detaylanmış oldu.

Samsung Galaxy S20 FE sahip olduğu özellikleri detaylanıyor! İşte bataryası ve ön kamerası 

Samsung Galaxy S20 ve Galaxy Note 20 lansmanı sonrası yeni mobil cihazlarını açıklamaya devam etmekte. Galaxy S20 sahip olduğu özelliklerine nazaran kamera gibi sahip olduğu özellikleri kırpılmış olan Fan Edition tanıtım tarihi bazı kaynaklarda bu ayın sonu olarak lanse edilse de tahminler gelecek ayı işaret ediyor.  İşte Galaxy S20 FE sahip olduğu özellikleri ve bataryası: 

Telefon 6.5 inç büyüklüğünde Super AMOLED gözalıcı bir ekranla karşımıza gelecek. Yeni çıkan Alınan bilgilere göre bu gözalıcı ekranı 4500 mAh gücünde bir pil destekleyecek. Bu gözalıcı ve büyük ekran 120 Hz ekran tazeleme hızıyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. İşlemci tarafında ise S20 FE bölgeye göre Sanapdragon 865 ve Exynoss 990 işlemcilerinden birini kullanacak.

Kamera tarafında ise üçlü arka kamera kurulumu 12 Megapiksel ana kamera, 12 Megapiksel ultra geniş açı ve 8 Megapiksel telefoto lensten biraraya geliyor. Yeni ortaya çıkan bilgilere göre selfie kamerası ise 32 Megapiksel çözünürlüğe sahip olacak ve ekrana yerleştirilen delikte bulunacak. mobil cihazın 30x yakınlaştırma donanımıne sahip olacağı da son detaylarda yaşandı.

Görüntü sabitleme yani OIS teknolojisiyle gelecek olan mobil cihaz, IP68 sertifikasına sahip olarak karşımıza çıkıyor. Bu sertifika S20 FE’nin toza, kire ve kuma dayanabileceği ve otuz dakikaya kadar maksimum 1,5 m su altında su altında kalmaya karşı dayanıklı olduğu anlamına geliyor. Galaxy S20 FE sahip olduğu özellikleri ve bataryası sizce nasıl olmuş? Yorumlarınızı bekliyoruz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ