Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy S20 FE ve S20 FE 5G ortaya çıktı

Samsung’un yeni mobil cihaz modelleri Galaxy S20 FE ve S20 FE 5G, resmi internet sitesinde yaşandı. Anlaşıldığı kadarı ile Samsung, düşük fiyatlı …

Samsung’un yeni mobil cihaz modelleri Galaxy S20 FE ve S20 FE 5G, resmi internet sitesinde yaşandı. Anlaşıldığı kadarı ile Samsung, düşük fiyatlı Galaxy S20 modelleri ile beraber çok daha büyük kullanıcıya ulaşmak istiyor. Yeni modellerin teknik donanımlari hakkında da yeni bilgiler gündeme gelmiş durumda.

Galaxy S20 FE ve S20 FE 5G sahip olduğu özellikleri yaşandı

Samsung’un yeni s20 FE modelinde 6.5 inç büyüklüğünde ekran, 32 MP çözünürlüğünde ön kamera ile beraber Samsung Exynos 990 mobil işlemci olması bekleniyor. Qualcomm Snaodragın 856 işlemci kullanılıp kullanılmayaağı hakkında ise net bilgiler mevcut değil. İşlemciye ek olarak 6 GB RAM ve 120Hz ekran detaylarının da yeni modellerde olacağı ifade ediliyor.

bunun yanısıra 128 GB dahili depolama alanı ve 4500 mAh dahili batarya kapasitesi de yeni modellerin teknik donanımlari içinde yer alan diğer detaylardan oluyor.

Tasarım tarafında ise Samsung Galaxy S20 modeli ile benzerlik devam edecek. Galaxy S20 FE satın alan kullanıcılara YouTube Premium kullanıcı hesabınin armağan edileceği de ifade ediliyor. Fiyatlandırma hakkında ise 750 dolar etiketi gündemde olacak gibi görünüyor.

Yeni modellerin çıkış tarihi olarak ise ekim ayı işaret ediliyor. Yeni modeller ile beraber Galaxy S20 ailesinin üye sayısı, 5 modele çıkmış olacak.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ