Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy Z Fold 2 bugün tanıtılacak!

Samsung tarafında heyecanla beklenen katlanabilir mobil cihaz Galaxy Z Fold 2 bugün yani 1 Eylül tarihi ile tanıtılacak. Yeni katlanabilir mobil …

Samsung tarafında heyecanla beklenen katlanabilir mobil cihaz Galaxy Z Fold 2 bugün yani 1 Eylül tarihi ile tanıtılacak. Yeni katlanabilir mobil cihazın hangi donanımlara sahip olduğu ve ne kadar dayanıklı olduğu gibi suallerın ortadan kalkacağı yayın, Samsung’un resmi internet sitesinden yapılacak!

Samsung Galaxy Z Fold 2 tanıtılacak!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, yeni katlanabilir mobil cihazınu bugün Türkiye Saati ile 17:00‘da resmi internet siteleri üstünden canlı yayın ile beraber tanıtacak.

Telefon, katlandığı zaman 6.2 inç Infinity-V teknolojisine sahip AMOLED panelden güç alıyor. Ekran açıldığı zamanda da 7.6 inç boyuta, 16 milyon renge, 120 Hz tazeleme hızına sahip olan ve 2213 x 1689 piksel çözünürlük sunan AMOLED panel ile geliyor.

Galaxy Z Fold 2’nin şu ana kadar bilinen sahip olduğu özelliklerinde, Snapdragon 865+ işlemcisinden ve 12 GB LPDDR5 bellek teknolojisinden faydalanacak.

Kamera hakkında da kullanıcılarını yarı yolda bırakmayan model, 64 Megapiksel f/1.8 ana kamerayı yanında getiriyor. Ana kamerayı 16 Megapiksel f/2.2 ultra geniş açı ve 12 Megapiksel f/2.4 telefoto kamera destekliyor. Kameralar 3x Hibrit Zoom ve 30x Dijital Zoom sahip olduğu özelliklerine sahip. Cihaz ön tarafta ise iki adet 10 Megapiksel f/2.2 selfie kamerasını da beraberinde getiriyor.

Samsung’un yeni katlanabilir akıllı mobil cihazı z Fold 2 hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ