Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy Z Fold 2 Geekbench testi ortaya çıktı

Samsung’un yakın zamanda piyasaya süreceği mobil cihazların Geekbench testi yaşandı. Bu mobil cihazlardan biri Galaxy Z Fold 2 iken diğeri Galaxy …

Samsung’un yakın zamanda piyasaya süreceği mobil cihazların Geekbench testi yaşandı. Bu mobil cihazlardan biri Galaxy Z Fold 2 iken diğeri Galaxy S20 FE (Fan Edition) modeli oldu. Bu iki akıllı mobil cihazın Geekbench testleri ve içlerinde yer alan işlemciler yaşandı.

Galaxy Z Fold 2 ve Galaxy S20 FE testleri yaşandı!

Her iki akıllı mobil cihazın da Snapdragon 865 yonga seti kullandığı ortaya çıkarken, cihazların ayrı biçimde Kore versiyonları olacağı iddiası da ortaya atıldı. Bunun haricinde z Fold 2 12 GB RAM ve Android 10 ile donatılırken, S20 FE 6 GB RAM‘e sahip.

Yukarıda gördüğünüz testte ortaya çıkanlara göre SM-G781N modeli S20 FE’yi, SM-F916N ise Z Fold 2’yi temsil ediyor. şimdiye kadar ortaya atılan bazı iddialarda S20 FE’nin Exynos 990 işlemcisinden besleneceğini söylüyordu, Lakin ortaya çıkan sonuçlar neticesinde Snapdragon 865 kullanacağını aktarabiliriz.

Tüm bunların haricinde testte de gördüğünüz gibi S20 FE; tek çekirdekte 904, çok çekirdekte ise 3205; Z Fold 2 tek çekirdekte 969, çok çekirdekte 3196 puan almayı başardı.

İki yeni Samsung telefon hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ