Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy Z Fold2 kutusundan çıkıyor!

Kısa bir süre evvel tanıtılan Samsung Galaxy Z Fold2 ShiftDelete.Net ofisine ulaştı. Bu videomuzda Samsung Galaxy Z Fold2 kutu açılışı işlemini …

Kısa bir süre evvel tanıtılan Samsung Galaxy Z Fold2 ShiftDelete.Net ofisine ulaştı. Bu videomuzda Samsung Galaxy Z Fold2 kutu açılışı işlemini gerçekleştiriyoruz. Katlanabilir ekranı ile dikkat çeken cihaz hakkında görüşlerimiz bu videoda. İşte araştırılan tüm detaylar!

Samsung Galaxy Z Fold2 kutu açılışı!

son zamanlarda cep mobil cihazı üreticileri katlanabilir cep mobil cihazları için çalışmalarını hızlandırdı. Bu çalışmalar sonrası da Samsung, Huawei gibi markalardan katlanabilir ekrana sahip cep mobil cihazlarını görebilmiştik.

Bu videomuzun konusuda Samsung Galaxy Z Fold2. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan sizi bu mükemmel cihazın kutu açılış videosu ile baş başa bırakalım. İyi seyirler!

Samsung Galaxy Z Fold2 sahip olduğu özellikleri

Cihazın ön tarafında bizleri 6.2 inç büyüklüğünde bir AMOLED bir ekran ile karşılıyor. Ana ekran ise Infinity-O teknolojisiyle cihazda bulunuyor. Bu ekran 7.6 inç büyüklüğünde ve ön ekran gibi AMOLED bir penele sahip. 120Hz tazeleme hızına sahip olan cihaz, kullanıcısını akıcılıkta güzel bir deneyimi yaşatabilir. Bu tazeleme hızının adaptif olduğunu söylemekte yarar var.

Samsung Galaxy Z Fold 2’nin arka tarafında 12 Megapiksel çözünürlüğünde, f/1.8 diyafram açıklığına sahip bir ana kamera bulunuyor. Bu ana kameraya 16 Megapiksel f/2.2 ultra geniş açı ve 12 Megapiksel f/2.4 telefoto kamera eşlik ediyor. Bu kameralar ile 3X Hibrit Zoom yapılabiliyor. Kamera performansı hakkında cihaz, Galaxy S serisi gibi başarılı.

Cihazın ön tarafında ise iki adet 10 Megapiksel çözünürlüğünde selfie kameraları bulunuyor. Cihaz gücünü ise Qualcomm Snapdragon 865+ işlemcisinden alıyor. Android dünyasının en güçlü işlemcilerinden olan bu işlemciye 12 GB RAM LPDDR5 bellek ile beraber 256 GB depolama alanı eşlik ediyor.

Bluetooth 5.1 bağlantı teknolojisini bünyesinde bulunduran cihaz, 802.11 a, b, g, n, ac, ax (Wi-Fi 6) kablosuz bağlantı teknolojilerine de sahip.

Galaxy Z Fold2 bu teknolojilerinin yanında süratli şarj desteğine de sahip. Cihaz 25W ile süratli şarj oluyor. Şarj olan batarya ise 4500 mAh büyüklüğünde. bunun yanısıra cihaz 10W kablosuz şarjı da bu bataryanın desteklediğini de söylemekte yarar var.Ek olarak Samsung Galaxy Fold2, Mistik Siyah ve Mistik Bronz renkleriyle beraber cihaz satışa sunulacak.

Bu videomuzda Samsung Galaxy Z Fold2 kutu açılışı işlemini gerçekleştirdik. Siz cihazı nasıl buldunuz?

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ