Teknoloji Haberleri

Samsung İçin Büyük Argüman: 800 Bin Galaxy Z Fold 2 Geliyor

Samsung, kısa bir süre evvel yeni katlanabilir akıllı mobil cihazı Galaxy Z Fold 2’yi tanıttı. Selefi Galaxy Fold’a göre yeni özellikler kazanan …

Samsung İçin Büyük Argüman: 800 Bin Galaxy Z Fold 2 Geliyor

Samsung, kısa bir süre evvel yeni katlanabilir akıllı mobil cihazı Galaxy Z Fold 2’yi tanıttı. Selefi Galaxy Fold’a göre yeni özellikler kazanan Galaxy Z Fold 2, Türkiye’de de şu an 19 bin 999 TL fiyatla ön satışta bulunuyor. Samsung, Galaxy Fold’taki birçok eksikliği Galaxy Z Fold 2’de gidermişken, gelen yeni açıklamalara göre buna üretim sorunları da dahil edilmiş. Böylece şirket, Galaxy Fold‘dan daha fazla Galaxy Z Fold 2 satmayı düşünüyor.

Güney Kore’den gelen yeni rapora göre Samsung’un 700 bin ila 800 bin adet Galaxy Z Fold 2 üretmesi bekleniyor. Şirket, bu mobil cihazlarını Brezilya, Güney Kore ve Vietnam’daki mobil cihaz fabrikalarında üretirken, Samsung’un üretimi yalnızca kendi Güney Kore ile sınırlamamasının verimliliği arttırdığı düşünülüyor.

Analistlerden gelen tahminlere göre Samsung, bu yıl 3 milyona kadar katlanabilir mobil cihaz satışında bulunabilir. Tabiki bunda Galaxy Z Fold 2’nin yanında bir diğer katlanabilir akıllı mobil cihazı olan Galaxy Z Flip’in olması da Samsung’un yelpazesini çeşitlendiriyor.

Peki, Galaxy Z Fold 2, selefi Galaxy Fold’dan ne gibi farklar yaratıyor. Bu haberimizde bunu da geniş bir şekilde biçimde anlattık.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ