Teknoloji Haberleri

Samsung Klima Sıcak-Soğuk Ayarı Nasıl Yapılır?

Samsung Klima Sıcak-Soğuk Ayarı Nasıl Yapılır?

Samsung Klima sıcak ve soğuk ayarları için sizlere yardımcı olacak bu yazımızda Samsung klimanızın Isıtma ve Soğutma ayarlarınızı rahatlıkla yapabileceksiniz. Samsung Klima soğuk ve sıcak ayarı klima kumanda kodları yazımızın detayındadır.

Samsung Klima Sıcaklık ve Soğukluk Ayarları

Ana işlem türü, Mod düğmesine basılarak seçilebilen çalışma modu tarafından belirlenir. Mod düğmesine her basıldığında, mod bu sırayla değişir; Otomatik, Soğuk, Kuru, Fan ve Isı. Otomatik modda otomatik (Otomatik) klima, sıcaklığı otomatik olarak 24 ° C’ye ayarlayacaktır. Fan hızı oda sıcaklığına bağlı olarak otomatik olarak ayarlanır. (Serin) Serin. Cool modunda, klima odanızı soğutacaktır. Sıcaklığı ve fan hızını ayarlamanız gerektiğini unutmayın.

Samsung Klima Yaz Ayarları

Kuru Klima, kuru moddaki nem, oda havasındaki nemi gidererek nem giderici olarak işlev görür. Dry modu, havayı nemli bir ortamda taze yapar. Odayı havalandırmak için fan seçilebilir. Fan modu durgun iç havayı yenilemek için yararlı olacaktır.

Samsung Klima odanızı ısıtabilir. Isıtma için açıldıktan sonra, klima 5 ~ 7 dakika sonra ılık hava vermeye başlayacaktır. Klima ısınırken soğuk havanın beslenmesini önlemek için gecikme lüzumludir. Klima dış ortamdan (dış ortam) gelen ısıyı alarak odayı ısıttığından, dış ortam sıcaklığı 0 ° C’nin altındaysa ısıtma kapasitesi azaltılabilir.

Samsung Klima Kış Ayarları

Uzaktan kumanda, klimanın komutlarını vermenin imkansız olduğu en lüzumlu bileşendir. Modları kontrol etmek için üstünde tuşlar bulunur. Ek olarak, cihaz bir ekranla donatılmıştır. Uzaktan kumanda (uzak cihazlar) herhangi bir biçimde, boyutta, dekorlu yahut dekorsuz olabilir.

Tasarımdaki farklılığa rağmen, uzaktan kumandanın tüm klimalarda çalışma prensibi ve bir dizi tipik işlev aynıdır. Bu karmaşık düğme kombinasyonunu anladıktan sonra, iklim cihazları dünyasında bir guru değilse , o zaman en azından işinde uzman bir kişiyi düşünebilirsiniz .

ayırınmüş sistem üreticileri, aktif üyenin bir düğmenin amacını sezgisel olarak anlayabilmesini sağlar. Misal verilecek olursa, KAPALI / AÇIK – kapatır / açar. Tüm temel seçenekler de aynı derecede basittir:

bir kar tanesi yahut (Soğuk) kelimesinin resmini içeren bir düğme – odaya soğuk havayı başlatın;

güneş yahut yazıt Isı – odanın alanını ısıtmak;

çizilmiş damla (Kuru) – havanın drenajı;

fan simgesi (Fan) – klimayı bir fana dönüştürür;

yıldız işareti (Uyku) – gece modu;

saat görüntüsü (Zamanlayıcı) – belirli bir zaman sonra klimayı otomatik olarak kapatır;

kilitle (Kilitle) – yapıyı çocuklardan korur;

Salıncak yazıt – perdelerin ve hava akışlarının yönünü düzenlemeye yararlı olur.

Bu tipik anahtarlar çoğu uzaktan kumandada bulunur. Cihazın fiyatına ve markasına bağlı olarak, şunlar da olabilir: “Voltaj dalgalanmalarına karşı koruma”, “Düşük gürültü”, “Otomatik yeniden başlatma” ve çok daha büyüksı.

Modlar yalnızca uygun düğmeye basılarak değiştirilir. Lakin birkaç nüans var. aktif üyenin eylemlerini kolaylaştırmak için, en çok beğenilen 3 işlev üstünde durmak gereksiz olmayacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ