Teknoloji Haberleri

Samsung’dan, Galaxy Note 20 İçin “Çanta Hamlesi”

Son birkaç sene içerisinde pazarlama performansını güçlendiren Samsung, geçen sene Galaxy Z Flip için tasarım markası Thom Browne ile bir araya …

Samsung’dan, Galaxy Note 20 İçin “Çanta Hamlesi”

Son birkaç sene içerisinde pazarlama performansını güçlendiren Samsung, geçen sene Galaxy Z Flip için tasarım markası Thom Browne ile bir araya gelmişti. bu yılnin başlarında ise firma, Kpoop çılgınlığının önde giden şarkıcı grubu BTS ile Galaxy S20 ve diğer cihazlarının reklamını yapmıştı. Güney Koreli firma, şimdi ise Galaxy Note 20 serisinin tanıtımı için moda aksesuar firması Joseph & Stacey ile anlaştığını açıkladı.

Güney Kore merkezli bir firma olan Joseph & Stacey, çantaları ve cüzdanlarıyla tanınıyor. Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra için yapılan anlaşma içerisinde iki firma, Note 20’nin renkleriyle uyum sağlayan pileli örgü çantalar üretecek. İki şirketin bir araya gelerek değişik reklam etkinlikleri düzenleyeceği belirtiliyor.

Samsung ve Joseph & Stacey, kullanıcılardan Galaxy Note 20 yahut Galaxy Note 20 Ultra’nın S Pen’ini kullanarak kendi çanta fikirlerini tasarlamalarını istediği bir yarışma düzenlemeyi de planlıyor. Tasarım firması, bu yarışmanın daha sonra 100 katılımcının tasarımı içinden bir seçim yaparak bu tasarımı üretecek.

Aşağıda Galaxy Note 20 ve Note 20 Ultra’nın renklerini tamamlayan Joseph & Stacey çantalarını görebilirsiniz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ