Teknoloji Haberleri

Samsung’dan üç aygıt için tek kablosuz şarj: Trio!

gün geçtikçe popülerleşen kablosuz şarj cihazları, daha gelişmiş teknolojiler aracılığıyla hem daha süratli şarj doldurabiliyor hem de aynı anda …

gün geçtikçe popülerleşen kablosuz şarj cihazları, daha gelişmiş teknolojiler aracılığıyla hem daha süratli şarj doldurabiliyor hem de aynı anda pek çok cihazı şarj edebiliyor. Kablosuz şarj teknolojilerinin önemini fark eden Samsung, şu an aynı anda iki cihazı şarj edebilen Wireless Charger Duo‘yu satışa sunmuştu. Şimdi bununda bir adım ilerisine giderek, aynı anda üç cihazı şarj edebilen Wireless Charger Trio piyasaya geliyor.

Samsung’dan aynı anda üç cihazı şarj eden ürün: Wireless Charger Trio

Güney Koreli teknoloji devi kullanıcılarının daha da rahat olması için aynı anda üç farklı teknolojik ürünü şarj edebilen kablosuz şarj cihazı Samsung Wireless Charger Trio’yu Life Unstoppable isimli sanal etkinlikte tanıttı.

Yeni kablosuz şarj cihazının tüm sahip olduğu özellikleri açıklanmasa da, aynı anda Galaxy Note 20 Ultra‘yı, Galaxy Watch 3‘ü ve Galaxy Buda Live‘i şarj edebiliyor. Ürünün şu an için aynı anda kaç telefon çalıştıracağı ise bilinmiyor. Yalnızca bir mobil cihazın yanında iki aksesuar mı yoksa aynı anda üç mobil cihazı birden şarj edip edemeyeceği merak konusu.

Qi standardını kullanan ürün, 99 euroluk satış etiketi ile piyasaya sunulacak. Ürünün Türkiye fiyatı hala açıklanmadı, Lakin günümüz kuruyla vergiler olmadan 866 liralık fiyata sahip olacağını aktarabiliriz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ