Teknoloji Haberleri

Samsung’tan uygun fiyata katlanabilir telefon geliyor!

Bir süredir dedikodularle dikkat çeken Samsung’un düşük fiyatlı bir katlanabilir telefon piyasaya süreceği iddiası kesinleşmeye başlıyor. Başta …

Bir süredir dedikodularle dikkat çeken Samsung’un düşük fiyatlı bir katlanabilir telefon piyasaya süreceği iddiası kesinleşmeye başlıyor. Başta analistlerin yorumları ile ortaya çıkan sızıntılarla Samsung Galaxy Fold Lite geleceği söylenmişti. Şimdi ise mobil cihazın Hindistan’da piyasaya sürüleceği yaşandı.

Samsung Galaxy Fold Lite yakın zamanda geliyor

düşük fiyatlı olacağı özellikle vurgulanan Galaxy Z Fold Lite’ın Snapdragon 7 serisi bir işlemci tarafından destekleneceği ve ortalama bin dolar gibi bir fiyatlandırma ile Hindistan’da piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Samsung Hindistan’daki internet sitesinin destek sayfalarında Galaxy Z Fold Lite modeli görüldü. Durum böyle olunca da firmasın Hindistan’da Galaxy Z Fold’un daha düşük fiyatlı bir versiyonunu piyasaya sürmeye hazırlandığı ortaya çıkmış oluyor.

İnternet sitesinde, model numarası SM-F415F olan bir Samsung cihazı olduğu görüldü. F adlandırması ise, Samsung’un katlanabilir serisi ‘’Fold’’u temsil ediyor. Bu nedenle SamMobile, listelenen bu Galaxy katlanabilir mobil cihazın Galaxy Z Fold Lite olduğunu öne sürüyor. Zaten bir süredir beklenen mobil cihaz modeli, en azından katlanabilir mobil cihazları merak edenler için geliyor.

Telefon hakkında neler biliyoruz? Galaxy Z Fold Lite ile ilgili detaylar şu için oldukça az. 64 GB ve 128 GB depolama seçenekleri ile geleceği söylenen mobil cihazın siyah, yeşil ve mavi renk alternatiflerinin sunulacağı aktarılıyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ