Teknoloji Haberleri

Sızan Galaxy Book Flex 5G Tanıtımında Apple’a “Taş” Geldi

Samsung’un Apple’a açıkça taş attığı reklamlara uzun zamandır rastlamıyoruz. Lakin Koreli dev, zaman zaman karşılaştırma yapmaktan vazgeçemiyor …

Sızan Galaxy Book Flex 5G Tanıtımında Apple’a “Taş” Geldi

Samsung’un Apple’a açıkça taş attığı reklamlara uzun zamandır rastlamıyoruz. Lakin Koreli dev, zaman zaman karşılaştırma yapmaktan vazgeçemiyor. Sızan Galaxy Book Flex 5G videosunda da böyle bir karşılaştırma var.

Kısa videoda Apple II ve Commodore 64 gibi cihazlara gönderme yapılıyor ve Galaxy Book Flex 5G’nin çok daha üstün bir bilişim çözümü olduğu sonucuna varılıyor. Aradan geçen 40’ın üstünde sene varken Samsung’un böyle bir karşılaştırma yapması tamamen merak konusu. Reklamda size “eskiyi geride bırakın” iletiı verilmek isteniyor, Lakin bu kadar genel bir iletiın ne kadar tesirli olacağının değerlendirmesini de size bırakıyoruz.

pic.Sosyal paylaşım sitesi Twitter.com/Z5s6OWWpDl

— WalkingCat (@h0x0d) August 29, 2020

Galaxy Book Flex 5G, evvelki raporlara göre Samsung’un piyasadaki notebook’larını bir miktar geliştirecek. 2-in-1 yapısına sahip dizüstü bilgisayar, S Pen desteği ve 10. nesil Intel işlemciyle gelirken, 12GB RAM 512GB SSD depolama, AKG hoparlörler ve Thunderbolt 3 portu dahil bir dizi modern bağlantı seçeneği sunuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ