Teknoloji Haberleri

Spider-Man: Miles Morales oynanış görüntüsü yayınlandı

Haziran ayındaki büyük PlayStation etkinliğinde duyurulan Spider-Man: Miles Morales, oyuncular tarafından heyecanla karşılandı. Oyunun lansman …

Spider-Man: Miles Morales oynanış görüntüsü yayınlandı

Haziran ayındaki büyük PlayStation etkinliğinde duyurulan Spider-Man: Miles Morales, oyuncular tarafından heyecanla karşılandı. Oyunun lansman oyunu olacağı tahmin edilse de Sony tarafından bu zaman kadar resmi bir paylaşım yapılmamıştı. Dün akşam tertip edilen etkinlikle beraber oyun, PS 5 ile beraber çıkacak. Buna ek olarak, dün akşam tertip edilen etkinlikte Spider-Man: Miles Morales için oynanış videosu da yayınlandı.

Sony’nin dün akşam gerçekleştirdiği etkinlikte bir diğer sürprizde God of War için geldi.

Spider-Man: Miles Morales için oynanış videosu yayınlandı

uzun zamandır beklenen PlayStation 5’in çıkmasına iki aylık bir süre kaldı. Dün akşam tertip edilen etkinlik ile beraber PS 5 fiyatı da ortaya çıkarken, bazı oyunlar hakkında da oynanış videoları yayınlandı. Bu oyunlar içinde ise Call of Duty : Black Ops Cold War ve Spider-Man: Miles Morales gibi büyük yapımlar da var.

Sony özel oyunu olan Spider-Man: Miles Morales için de oynanış videosu dün geceki etkinlik ile beraber yayınlandı. 4K çözünürlükte paylaşılan oynanış videosu ve fragman, yeni nesil Manbazı zamann yenilenmesini tüm ihtişamıyla ortaya seriyor. Işın izleme desteği ile beraber gelen konsolda yeni Spider-Man: Miles Morales oyunu 4K 60 FPS desteğine sahip.

Buna ek olarak Sony, PS 5 için Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition‘ı açıkladı. Ultimate Edition ile beraber PS 4’te yer alan orijinal Spider-Man oyunu da PS 5 için sunulacak. Yeni sürüm ile beraber orijinal oyunda 4K 60 FPS ve ışın izleme desteği geliyor. Karakter detayları ve görsel detaylar da artırılacak.

Spider-Man: Miles Morales, PlayStation 4 kullanıcıları için de yayınlanacak. PlayStation 4’de bu oyunu satın alan kullanıcılar, PlayStation 5’e geçtiği zaman ücretsiz olarak oyunu kütüphanelerine ekleyebilecekler.

Oyunun herkes tarafından bilinen sürümünün fiyatı 50 dolar.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ