Teknoloji Haberleri

Spotify ve Hulu’dan Büyük İndirim

Spotify ve Hulu’dan Büyük İndirim

Spotify Premium’unuz varsa, artık Hulu’nun reklam destekli hizmetini ek bir ücret ödemeden alabilirsiniz. Spotify Premium ve Hulu’ya üye olan yeni ve mevcut aboneler, 10 Haziran’a kadar özel fiyatlı paketlere kaydolabilirler.

Spotify Premium’da yeniyseniz, teklife kaydolduktan sonra, reklamsız müzik akışı hizmetini ve Hulu’nun reklam destekli TV hizmetini 30 gün boyunca alırsınız. İlk aydan sonra, sonra ayda 10 $ ödersiniz.
Spotify Premium’unuz zaten varsa, buradan kaydolarak Hulu’yu hiçbir ek ücret ödemeden etkinleştirebilirsiniz.

Hulu ve Spotify geçen Nisan ayında benzer bir anlaşma teklif etti ve hizmetlerini ayda 13 $ karşılığında topladı. Hala geçen yılki paket ücretini ödüyorsanız, otomatik olarak yeni 10 $ tutarındaki anlaşmaya geçeceksiniz.

Güncel tanıtım hakkında bilmeniz gereken her şey:

Temeller
Spotify ve Hulu, indirimli paket anlaşması imzaladılar. İster ikisi için yepyeni olun, ister birinin mevcut abonesi olun – ya da her ikisinin de – Spotify’ın reklamsız premium hizmetine (normalde aylık 9,99 ABD Doları) ve Hulu’ya erişimi olan bir promosyona hak kazanırsınız ayda desteklenen toplam 9.99 ABD Doları reklam destekli hizmet (normalde 5.99 ABD Doları). Özel fiyat paketine şimdi 10 Haziran’a kadar kaydolabilirsiniz.

Uyarılar
Burada, çoğunlukla mevcut Spotify ve Hulu aboneleri için birkaç yayın var. “Öğrenci Seviyesi” üyeliğine ya da “Aile Planı” na sahip olan mevcut Spotify aboneleri – bir ailenin dört üyesinin aynı anda farklı şarkıları dinleyebildiği – bu promosyon için uygun değil. Aynısı “Reklam Yok” veya “Hulu + Live TV” planları olan Hulu aboneleri için de geçerlidir.

Burada tüm şartlar ve koşullar göz atın.

Bu anlaşma, Spotify’ın reklam içermeyen Premium hizmet düzeyini ve Hulu’nun reklam kesintilerini içeren “reklam destekli” planını içerir. Şirket, Hulu’daki reklam sayısının “genellikle geleneksel yayın ve kablolu TV’nin yarısından az” olduğunu ve platformun reklam tercihlerinizi karşılayacağını söylüyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ