Teknoloji Haberleri

Spotify’dan ” Daima Seveceklerim” özelliği geldi

Spotify özellikle çalma listeleriyle dikkat çekmeyi başarıyor. Şimdi ise My Forever Favorites yani Hep Seveceklerim adlı yeni donanımıni …

Spotify’dan ” Daima Seveceklerim” özelliği geldi

Spotify özellikle çalma listeleriyle dikkat çekmeyi başarıyor. Şimdi ise My Forever Favorites yani Hep Seveceklerim adlı yeni donanımıni kullanıma sundu. Bu özellik diğer sahip olduğu özelliklerin aksine hem ücret ödeyen hem de ücret ödemeyen kullanıcılar için sunuluyor. Spotify Hep Seveceklerim donanımı tam anlamıyla ne sunuyor?

Spotify Hep Seveceklerim donanımı çalma listeleriyle ilişkili

Bu özellik temelde kullanıcıların en sevdiği beş şarkı ya da podcast yayınlarını içeren çalma listesi oluşturmayı sağlıyor. Kullanıcılar isterlerse oluşturdukları bu listeleri paylaşabiliyor. Oluşturulan çalma listeleriyle birkaç adım öne çıkan Spotify, yine çalma listeleri noktasında kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Spotify’ın yeni donanımıni Türkiye’den Zeynep Bastık, Can Bonomo, Can Temiz, İsmail Türküsev ve Bengi Apak gibi isimlerin en sevdikleri müzik ve podcastlerle bildirdiğu görülüyor. Yabancı versiyonda ise karşımıza Lucy Hale’in listesi çıkıyor: Etta James, Zoe Wees, Elvis Presley ve Elton John gibi adlara kendi hazırladığı listede yer veriyor.

Bahsedilen donanımın En kaliteli yanı ise hem ücretsiz olarak Spotify’ı kullanan kullanıcılara hem de ücretli abonelik alan kullanıcılara beraber sunuluyor olması. Listeyi oluşturmak ise oldukça kolay.

Özellik şu anda Türkiye’de her kullanıcıya ulaşmamış gibi görünüyor olsa da kısa zamanda bütün kullanıcılar aktif olarak bu donanımı kullanabilecek.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ