Teknoloji Haberleri

Steam’de en düzgün 20 TL altı oyunlar – 31 Ağustos

Bu haftanın En kaliteli 20 TL altı oyunlar listesiyle beraberyiz. Her hafta olduğu gibi bu hafta da indirimlerle ve fiyat aralıklarıyla dikkat …

Bu haftanın En kaliteli 20 TL altı oyunlar listesiyle beraberyiz. Her hafta olduğu gibi bu hafta da indirimlerle ve fiyat aralıklarıyla dikkat çeken oyunları bu listede bir araya getirdik. Son baharın ilk gününde, daha farklı oyun oynamak isteyen oyuncular için Steam 20 TL altı oyunlar listesinin yararlı olmasını bekliyoruz. bunun yanısıra oyun platformu yaptığı indirimlerle daha fazla sayıda oyuncuyu kendisine çekmeyi amaçlıyor. İndirimlerle beraber oyunculardan olumlu yorum alan oyunları listeye dahil ettik. Listede uzun indirim sürelerine sahip oyunlar olduğu gibi kısa süreliğine düşüşe giren oyunlar da var.

Bugün listede yer alan oyunlar, yüzde 33 ile yüzde 80 içinde indirim almış durumda. İndirim alan oyunlar içinde Steam’de en çok satılan oyunlar da bulunuyor. Bununla beraber listede yer alan oyunlara ait temel bilgiler ve indirim oranları aşağıda detaylandırılmış durumda. Böylece oyunların ne kadar indirim aldığını da göz atabilirsiniz. Ek olarak oyunların hangi tarihe kadar indirimde olacağına dair balaka da başlık altında bulunuyor.

En kaliteli 20 TL altı oyunlar

Bu hafta listede yer alan oyunlar aksiyon, macera, RP, yarış, simülasyon ve strateji türünde kendisini gösteriyor. Günümüzdeki oyun fiyat aralıkları ile listede yer alan oyunların fiyat aralıkları karşılaştırıldığında, listede yer alan oyunların düşük fiyatlı olduğu görülüyor. Bu nedenle oyuncuların tercih edilebileceğini söylemek mümkün. Dilerseniz oyunların mağaza sayfalarına da ilgili başlık altından varabilirsiniz. Şimdi oyunlara geçelim.

DiRT 4

En kaliteli 20 TL altı oyunlar listesine bir yarış oyunu ile başlıyoruz. Bu kısımda en çok bilinen serilerden biri olan DiRT, 2017’de oyuncularla buluşan oyunuyla listemizde bulunuyor. Normal satış fiyatı 40 TL olan oyun, yüzde 75 indirim aldı. Bu indirimle beraber 10 TL fiyat etiketine sahip olan oyun, 2 Eylül tarihine kadar indirimli fiyatla oyuncularla buluşacak. DiRT 4, oyunculardan “genellikle olumlu” yorumlar alma başarısına sahip.

Motor sporları içinde en çok sevilenlerden olan arazi yarışları DiRT’te kendisini gösteriyor. Oyunda 50’den çok sayıdaki otomobil de oyuncuların farklı deneyim yaşamasını sağlayacak. Bununla beraber oyuncular kendi yarışçı olabilme yahut takımını kurarak yarışma olanağına sahip.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ