Teknoloji Haberleri

Steam’de en yeterli 20 TL altı oyunlar – 07 Eylül

Bu haftanın En kaliteli 20 TL altı oyunlar listesiyle tekrardan sizinleyiz. Her hafta olduğu gibi bu hafta da indirimleri ve fiyat aralıklarıyla …

Bu haftanın En kaliteli 20 TL altı oyunlar listesiyle tekrardan sizinleyiz. Her hafta olduğu gibi bu hafta da indirimleri ve fiyat aralıklarıyla dikkat çeken oyunları bu listede bir araya getiriyoruz. Oyun oynama sürelerinin hala yüksek olduğu bugünlerde, farklı oyun denemek isteyen oyuncular için öneriler bu yazıda bulunuyor. Steam, daha evvel de olduğu gibi şimdi de 20 TL altı oyunlar listesi ile gözleri üstüne topluyor. Bu indirimler aracılığıyla oyuncular Steam kullanmaya devam etmekte. Yapılan indirimlerle beraber dikkat çeken oyunları listeye dahil ettik. Listede uzun indirim zamanıne sahip olan oyunlar olduğu gibi kısa süreliğine düşüşe giden oyunlar da var.

Bugün listede yer alan oyunlar yüzde 34 ile yüzde 85 içinde indirim almış durumda. Listede yer alan oyunlar hakkında temel bilgiler ve indirim oranları aşağıda geniş bir şekildeca bulunuyor. Böylece oyunların ne kadar indirim aldığını da göz atabilirsiniz. Bununla beraber oyunların hangi tarihe kadar indirimde kalacağı da başlık altında bulunuyor.

En kaliteli 20 TL altı oyunlar

Bu hafta listede yer alan oyunlar simülasyon, strateji, RP, yarış ve spor türünden kendisini gösteriyor. Günümüzdeki oyun fiyat aralıklarıyla listede yer alan oyun fiyat aralıkları karşılaştırıldığında listede yer alan oyunların düşük fiyatlı olduğu görülüyor. Bu nedenle oyuncuların tercih edebileceği oyunların yer aldığını söylemek mümkün. Dilerseniz oyunların Steam mağaza sayfalarına da başlık altından varabilirsiniz. Şimdi listeyi incelemeye başlıyoruz.

Streamer Daily

Bu hafta listeye Streamer Daily ile başlıyoruz. Her oyuncu en az bir kere bir yayıncı olmayı, yüksek izlenme sayısı ve kazancı aklından geçirmiştir. Bu oyun da bu fikre kapılan oyuncular için geliştirildi. Normal satış fiyatı 35 TL olan oyun, yüzde 34 indirim aldı. Bu indirimle beraber 16,50 TL olan oyun, 18 Eylül tarihine kadar bu fiyatla oyuncularla buluşacak. Oyun, Steam üstünde yapılan oylamalarda “Çok olumlu” yorumlara sahip.

Oyunda bir yayıncının gerçek hayatı simülasyon olarak kendisini gösteriyor. yalnızca oyun oynamak yerine hayatın kendisini sunan oyun yemek, uyku ve mutluluğu iyi bir dengede tutup çalışılmasını gerektiriyor. Bununla beraber yapılan her yayında tecrübe kazanarak yeni detayları öğrenmek mümkün.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ