Teknoloji Haberleri

Süratli şarjlı Honor V40 ailesi ile ilgili yeni detaylar!

66W süratli şarj cihazıyla gelecek Honor V40 serisi, Kirin işlemciye sahip olmayabilir. Geçen yılın kasım ayında Honor ilk 5G mobil cihazları …

Süratli şarjlı Honor V40 ailesi ile ilgili yeni detaylar!

66W süratli şarj cihazıyla gelecek Honor V40 serisi, Kirin işlemciye sahip olmayabilir. Geçen yılın kasım ayında Honor ilk 5G mobil cihazları olan Honor V30 ve Honor V30 Pro’yu tanıtmıştı. Şirket şimdi de kutusundan süratli şarj donanımlarıyla çıkacak yeni Honor V40 serisi cihazlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Şimdiye kadar Honor V40 ailesi teknik detaylar hakkında neler biliyoruz?

Şimdiye kadar yaşandığı kadarıyla Honor V40 ailesi teknik detaylar

Tipster DigitalChatStation’a göre, Honor V40 serisi 66W süratli şarj ünitesi ve şarj cihazı ile beraber gelecek. Bunun yanı sıra, Honor V30 serisi, 40W süratli şarj ve 27W kablosuz şarjı desteklediği zaten biliniyor.

Daha yüksek bir şarj kapasitesi ile karşımıza çıkmaya hazırlanan Honor, bu noktada gerçekten de beklentileri en azından şarj noktasında karşılayacak gibi duruyor. aynı zamanda zaten Huawei de aynı şeyi Huawei Mate 40 serisi ile yapmayı planlıyor.

V40 serisi hakkında başka yeni detaylar da yaşandı. mobil cihazlarda Kirin işlemcisi kullanılmayacak gibi duruyor. Bunun nedeni olarak, firmasın yeni Kirin işlemcileri üretememesi ve mevcut Kirin işlemcilerin Huawei Mate 40 serisinde kullanılacak olmasında yatıyor.

Bu durumda, Honor’ın da yüksek güçlü bir MediaTek Dimenstiy işlemcisine geçebileceği bilgisi yer alıyor. Tabiki bunlar şu an için iddiadan öteye gitmiyor olsa da doğru olması muhtemel gibi görünüyor.

Bunun yanı sıra ailenin daha evvel sızdırılan sahip olduğu özelliklerine bir bakalım:

Honor’ın yeni amiral gemisi serisi V40 ailesinin üç üyesi bulunuyor. Bu mobil cihazların teknik donanımlarine incelediğimizde ise Aslını söylemek gerekirse karşımıza genel anlamda MediaTek’in Dimensity 1000 Plus işlemcisinin kullanılacağı ortaya çıkmakta.

Bunların yanında V40 Pro ve V40 Pro Plus modelleri ön tarafta iki kamera deliğine ev sahipliği yapacak. Ekran tarafında ise kavisli AMOLED ekran bizleri karşılayacak. V40 ise kavisli olmayan düz AMOLED bir ekranla geliyorken aynı zamanda tekli ön kamera kurulumuna yer veriyor.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ