Teknoloji Haberleri

Tanınan Oyun Rocket League’in Parasız Olacağı Tarih Açıklandı

Birkaç ay evvel Epic Games’in sahibi olduğu Psyonix, popüler fulbol / sürüş birleşimi oyunu Rocket League’in bu yaz oynaması bedava hale …

Tanınan Oyun Rocket League’in Parasız Olacağı Tarih Açıklandı

Birkaç ay evvel Epic Games‘in sahibi olduğu Psyonix, popüler fulbol / sürüş birleşimi oyunu Rocket League‘in bu yaz oynaması bedava hale geleceğini duyurmuştu. Şimdi ise firma, oyunu bedava yapacak olan güncellemenin 23 Eylül tarihinde aktif olacağını, yani yazı yalnızca bir gün ile kaçıracağını açıkladı.

Önümüzdeki hafta sunulacak olan bu güncellemeye hazırlık maksadıyla oyuna şu anda sahip olan bireyler için bir başka güncelleme geliyor. Bu güncelleme, oyunu bedava olmadan evvel alanlar için sözü verilen Golden Cosmos Boost gibi bonus eşyaları ve yayımlanmış olan tüm Rocket League markalı DLC’leri içerecek. bunun yanısıra güncelleme platformlar arası ilerlemeyi de getirecek Lakin bu donanımı kullanmak için bir Epic Games kullanıcı hesabını bağlamanız gerekiyor.

Bu güncellemenin getirdiği diğer değişikliklerin içinde Epic Games’in Support-A-Creator programı için destek, yeni süratli yazışma seçenekleri, güncellenmiş bir menü, yeni bir bot zorluğu ve daha fazlası bulunuyor.

bunun yanısıra bu güncelleme ile oyuncuların katılabileceği rekabetçi turnuvalar eklenecek ve Rocket Pass’ın birinci sezonu (Sezon 1) başlayarak oyunun ücretli sürümünden sonra sezon sayısı sıfırlanacak. Bunların yanı sıra oyun içerisinde yeni eşyalar ve XP edinmek için tamamlanacak yeni zorluklar da bulunacak. Yeni araç kasaları, tekerlerler ve güçlendirmeler içeren yeni Endo Starter Pack ve Jäger Pack de alınabilir olacak.

Bedava güncellemesi, Epic Games Store da dahil olmak üzere tüm platformlar için geçerli olacak. Lakin daha evvel de açıklandıği gibi oyun artık Steam üstünden alınamayacak ve yalnızca oyuna evvelden sahip olan oyuncular platform üstünden oyuna ulaşabilecek. Yine de geliştiriciler oyun için desteği bu platformda da sunmaya devam edecek.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ