Teknoloji Haberleri

TCL MOVEAUDIO S200 Kablosuz Kulaklık Tanıtıldı

Dünyanın en çok satan tüketici elektroniği markalarından ve öncü teknoloji şirketlerinden biri olan TCL, kullanıcıların görmek istediği gelişmiş …

TCL MOVEAUDIO S200 Kablosuz Kulaklık Tanıtıldı

Dünyanın en çok satan tüketici elektroniği markalarından ve öncü teknoloji şirketlerinden biri olan TCL, kullanıcıların görmek istediği gelişmiş teknolojilerin hepsini barındıran tamamen kablosuz yeni kulaklığını açıkladı. TCL, premium ürünler olarak tanıtılan kablosuz kulaklık alanında fırsatları eşitlemek için yeni MOVEAUDIO S200 tam kablosuz kulaklığı açıkladı. Gelişmiş ses deneyimi, eksiksiz konfor ve tüm cihazlarla kolay bağlantı olanağı sunan kulaklık, kablosuz müzik dinlemek yahut telefonla konuşmak talep edenlerin vazgeçemeyeceği aksesuar haline geliyor.
 
TCL Communication Akıllı ilişkili Cihaz İş Grubu Genel Müdürü Sharon Xiao, yeni kulaklıkla ilgili şunları belirtti: “TCL tüketici teknolojisi ekosistemimizin diğer parçaları gibi TCL MOVEAUDIO S200 Tam Kablosuz kulaklıkların geliştirilme sürecinde dahili ev eğlence sistemlerinden mobil deneyime sahip olduğumuz uzmanlığımızdan faydalandık. Mobil ses ürünlerimizin en yeni üyesiyle, ürettiğimiz tüm TCL ürünlerimizin merkezini oluşturan ergonomik dizayna, ses kalitesine ve değerine odaklanarak tam kablosuz portföyümüzü genişletmeye devam etmekteuz.”

güçlü değer ve performans sunan TCL MOVEAUDIO S200 Tam Kablosuz kulaklıklar, arka plandaki gürültüyü azaltmak ve aktif üyenin aramalarının temiz bir biçimde gerçekleşmesini sağlamak için ENC gürültü azaltma teknolojisini kullanıyor. Dahili dört mikrofon da hüzmeleme teknolojisini kullanarak dış gürültüyü azaltıyor ve aktif üyenin sesine odaklanılmasını sağlıyor. Böylece karşı taraf, kullanan kişiyi kolay bir biçimde duyabiliyor ve anlayabiliyor. İki kompakt kulaklık da derin bastan hafif akustiğe, müziği adeta gerçeğe dönüştüren yüksek doğruluk oranına sahip duyarlı bobinlerle donatılıyor. Çift Bluetooth aktarımına sahip Bluetooth 5.0‘ı kullanarak bağlanan kulaklıklar, film izlerken yahut oyun oynarken gecikme zamanınin çok düşük olmasını sağlıyor. Kulağa kolay bir biçimde yerleşen ve IP54 derecesiyle suya, toza ve tere karşı dayanıklı olan kulaklık, rahat süper elips dizaynıyla tüm gün kolay bir kullanım sunuyor.
 
Müzik severler, takıldığında yahut çıkarıldığında şarkıyı otomatik olarak başlatan yahut durduran akıllı takma donanımınden de faydalanıyor. Böylece kullanıcılar müziklerine kaldığı yerden devam edebiliyor. Dokunma hareketleri de aramaların, müziğin ve ses seviyesinin bir hareketle yönetilmesini sağlayarak her seferinde mobil cihazı cepten çıkarma lüzumluliğini ortadan kaldırıyor. Cihazdaki ses asistanıyla uyumlu olan kulaklıklara uzun basıldığında Google Assistant’ı yahut Siri’yi açıyor. Bu entegrasyonlar, kulaklığı çıkarmadan işler içinde geçiş yapılmasını kolaylaştırıyor.

TCL MOVEAUDIO S200 Tam Kablosuz kulaklık, cihazlarla çok kolay eşleşebiliyor. süratli eşleşme için şarj kutusunu açıp bir kere dokunmak yeterli oluyor. Mobil cihaz da kulaklıkların batarya durumunu göstererek aktif üyenin ne zaman şarj etmesi gerektiğini belirtecek.
 
TCL S200 Tam Kablosuz kulaklık, tek kullanımda 3.5 saate, şarj kutusuyla beraber kullanıldığında 23 saate varan batarya ömrü sunuyor. Avuç içine yahut cebe sığan ultra ince bir dizayna sahip şarj kutusu ve kulaklığın üstündeki klasik gümüş nokta, minimalist ve şık bir görüntü sağlıyor. TCL MOVEAUDIO S200 Tam Kablosuz kulaklıklar beyaz ve siyah olmak üzere iki renk seçeneğine sahip.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ