Teknoloji Haberleri

TCL MOVETIME 40SX Akıllı Aile Saati Satışa Çıktı! İşte Özellikleri!

Kullanıcılar, MOVETIME Akıllı Aile Saati ile aile büyüklerinin önemli şeyleri asla unutmadığından emin oluyor. TCL Connect uygulaması üstünden …

TCL MOVETIME 40SX Akıllı Aile Saati Satışa Çıktı! İşte Özellikleri!

Kullanıcılar, MOVETIME Akıllı Aile Saati ile aile büyüklerinin önemli şeyleri asla unutmadığından emin oluyor. TCL Connect uygulaması üstünden uzaktan alarm ayarlayarak ilaç saati, doktor randevusu yahut diğer aktiviteler hatırlatılabiliyor. MOVETIME Akıllı Aile Saaati, içindeki hareket sensörü aracılığıyla kullanan aile büyüklerinin ne kadar süre hareketsiz kaldığını anlayabiliyor ve sevdikleri, onlara hareket etmeyi hatırlatabiliyor.  

MOVETIME Akıllı Aile Saati özel konumlandırıcı uygulaması aracılığıyla kullanıcılar aile büyüklerinin güvende olduğunu bilebiliyor. Google haritalarından ve duyarlı coğrafi konumdan faydalanan saat, kullanıcıların aile büyüğü düştüğünde, kendisini iyi hissetmediğinde yahut yolunu kaybettiğinde onlara kolayca ulaşmasını sağlıyor. bunun yanısıra özelleştirilebilir güvenli bölgeler belirleyerek bu alandan çıkıldığında bildirim gönderiyor ve konum geçmişiyle nerede oldukları takip edilebiliyor. Aile büyükleri, olası bir acil durumda evvelden ayarlanan numaralara anında yardım iletiı göndermek için MOVETIME’ın güç tuşuna üç saniye basması yeterli oluyor.

Bu saat ile kullanıcılar, dahili kamerası ve 4.5G bağlantısı aracılığıyla aile büyükleriyle iletişime geçebiliyor. kişisel sohbetlerde yahut grup sohbetlerinde sesli iletilar, resimler ve emojiler ile iletişim gün süresince devam etmekte.  

Saat, adım, yakılan kalorileri ve yürünen mesafeyi kaydederek ailedeki yaşı ilerlemiş bireylerinin aktif ve sıhhatli kalmasına faydalı oluyor. Kullanıcılar TCL Connect uygulaması ile aile büyüklerinin etkinliklerini kolayca görüntüleyebiliyor, onlara destek verebiliyor ve motive edebiliyor. aynı zamanda uyku monitörü ile uyanma zamanlarını, uyku zamanıni, uyku döngüsünü, derin uyku ve hafif uykudaki zamanlarını izleyip onların dinlendiğinden emin olabiliyor.  

TCL MOVETIME 40SX, 1.499 TL’lik tavsiye edilen satış fiyatıyla piyasaya sunuldu.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ