Teknoloji Haberleri

Tek Dokunuşta Tüm HUAWEI Cihazlarınıza Bağlanın

Evden çalışırken ve mobil cihazınuzla bilgisayarınız içinde dosya yahut fotoğraf aktarmak istediğinizde cihazlar içinde bağlantı kurmak için bir …

Tek Dokunuşta Tüm HUAWEI Cihazlarınıza Bağlanın

Evden çalışırken ve mobil cihazınuzla bilgisayarınız içinde dosya yahut fotoğraf aktarmak istediğinizde cihazlar içinde bağlantı kurmak için bir kabloya ihtiyacımız var. Çoğumuz bilgisayar, tablet, hoparlör ve cep mobil cihazı gibi pek çok cihaza sahibiz, Lakin telefondaki içeriği hoparlöre yahut TV’ye aktarmak istediğimizde nereden başlayacağımızı bilmiyoruz.

Cihazlar içindeki donanım önüne engel oluri, tüketici deneyimini büyük ölçüde etkiler. Tüketiciler gittikçe daha fazla akıllı cihaz kullanıyor, cihazlar arası akıllı bağlantı deneyimine gün geçtikçe daha da fazla ihtiyaç duyuyorlar. Tüketicilerin ister ofiste ister evde yahut hareket halindeyken, herhangi bir senaryodaki bir cihaza kolayca bağlanmasını sağlamak için Huawei, teknolojisini kullanarak dünyayı birbirine bağlayacak çözümler sunmak için Huawei Share‘ı geliştirdi.

Huawei Share yalnızca mobil cihazlar içinde dosya paylaşmakla kalmaz, aynı zamanda mobil cihazlar ve diğer akıllı cihazlar içinde da dosya aktarımı, ses paylaşımı ve ağ bağlantısı gibi yenilikçi OneHop etkileşim modları sağlayarak daha Tamamen doğal bir etkileşim deneyimi sağlar.

mobil cihazınuzla çektiğiniz resimlerı düzenlemek için bilgisayarınıza aktarmanız gerektiğinde, bağlamak için NFC özellikli mobil cihazınuzu PC’nin sağ alt köşesindeki “Huawei Share” etiketine dokurdurmanız yeterli.

Çoklu Ekran İş Birliği internetinizi harcamaz, bunun yerine Bluetooth, NFC ve QR kod gibi değişik yöntemlerle bilgisayar – telefon yahut tablet – telefon içinde ilk bağlantı oluşturulur. Bağlantı süratlidır ve nerede olursanız olun kurulabilir. Bağlandıktan sonra mobil cihazınuz, bilgisayar yahut tabletinizde ufak bir pencere olarak görünür. Bu pencere aynı mobil cihazınuz gibi görünür ve çalışır. Tabletinizdeki sanal telefonda ekranı sola süratlica kaydırırsanız, gerçek mobil cihazınuzda da sola süratlica kaydırılır. mobil cihazın istisnasız tüm fonksiyonları erkan üstünden bire bir gerçek zamanlı olarak kullanılabilir. Böylece, yalnızca tek bir ekrana odaklanmanız yeterli. ufak pencere aynı zamanda çoklu görevler yapmanızı da sağlar.

Resimler, belgeler ve metinler dahil olmak üzere dosyaları iki cihaz içinde sürükleyip bırakabilirsiniz. Kablolara yahut üçüncü taraf uygulamalara gerek duymadan sürükleyip bırakın, kopyalayıp yapıştırın. sosyal paylaşım sitesi için resimlerinizi düzenleyebilirsiniz, Böylece paylaşmadan evvel mükemmel duruma sokabilirsiniz. Bir metni cihaza kopyalayabilir ve sonra daha yüksek verimlilik için diğerine yapıştırabilirsiniz. Gerçek zamanlı bağlantı aynı zamanda daha iyi iş akışı elde etmenize de yararlı olur.

Huawei Share yalnızca ufak bir adım. Gelecekte Huawei, tüketicilere Tamamen doğal ve akıllı bir hayat deneyimi sunmak için ekosistem ortaklarıyla beraber çalışmaya devam edecek.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ