Teknoloji Haberleri

Teknoloji dolu 2020 Mercedes GLA 200 kullanım testi

Yeni 2020 Mercedes GLA 200 serisini birkaç günlüğüne test eden Hakkı Alkan, modelin araştırılan yanlarını anlattı. Kullanım deneyimi neticesinde …

Yeni 2020 Mercedes GLA 200 serisini birkaç günlüğüne test eden Hakkı Alkan, modelin araştırılan yanlarını anlattı. Kullanım deneyimi neticesinde öne çıkan sahip olduğu özelliklerin yer aldığı videonun çekiminden sonra ÖTV zammı gerçekleşti. Videonun çekimi anındaki fiyatlarla beraber yeni fiyatlar da kendisini gösteriyor. bunun yanısıra modelin en ucuz Mercedes SUV modeli olduğunu belirtmek mümkün.

2020 Mercedes GLA 200 birkaç günlüğüne kullanımda

Öne çıkan markalardan Mercedes’in en ucuz fiyatlı SUV modeli olan GLA 200’ü kullanan Hakkı Alkan, tecrübelerini videoda anlattı. Videoda, modelin beğenilen yanları olduğu gibi eleştirilen kısımlar da kendisini gösteriyor.

2020 Mercedes GLA 200, Progressive ve AMG paket olarak kullanıcılarla buluşuyor. Modelin Progressive paketi 519.525 TL, AMG paketi 571.838 TL ile satışa çıkmış durumda. Gerçekleşen ÖTV zammıyla beraber modelin fiyatının 90.000 TL kadar artış yaşadığını belirtmek mümkün.

Model, iç tasarımındaki genişlikle öne çıkıyor. Sürücü ve yolcular için ferahlığı hissettiren bu genişlik, dış tasarımın dikkat çekiciliğiyle de buluşmuş durumda. Lakin model, rakiplerinin sahip olduğu agresif dış görünümü benimsememiş.

Bununla beraber iç tasarımda klima çıkışında yer alan ışıklar yan aynaya yansıyor. Bu da yolculuk anında şoförün görüşünün engellenmesine neden oluyor. bunun yanısıra seride yer alan süspansiyonların da rakip SUV modellerine göre geride olduğu görülüyor.

Modelin olumlu ve ters birçok yanını videoda göz atabilirsiniz. Model hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ